Kategori: Roze

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Marramendëse, Fatmir Hysenbelliu zbulon pamjet nga shtëpia e re superluksoze

Djali i biznesmenit shqiptar Irfan Hysenbelliu është shndërruar në një nga personazhet më të klikuar të mediave sociale dhe portaleve ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Edhe pse në muajin e 5 të shtatzënisë, Xhensila Myrtezaj nuk heq dorë nga…

Kanë kaluar vetëm pak ditë nga konfirmimi i këngëtares Xhensila Myrtezaj se është shtatzënë. Ajo së bashku me bashkëshortin Bes ...

Proportion
elidiana saraci2 vjet

Historia pasionante e Dj Sardi me balerinën

DJ Sardi është një nga më të njohurit në Shqipëri, madje dhe i kërkuar nga shumë klube. Ai po ashtu ...

Proportion
elidiana saraci2 vjet

Keni qeshur me lot me rolet e tij/ Ja cili është aktori që rrëfen se ka mall për ‘Portokallinë”

Teksa ishte i ftuar në emisionin “Pasdite në Top Channel”, aktori i njohur i humorit, ai që na ka bërë ...

Proportion
elidiana saraci2 vjet

Kryebashkiaku e veçoi për 8 Mars/ Flet policja seksi: Gjatë një aksioni na kanë sulmuar dhe…

Me rastin e 8 Marsit, kryetari i bashkisë, Erion Veliaj, preferoi që të paraqiste në faqen e tij një grup ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Sot ka ditëlindjen regjisorja Vera Grabocka, ja sa vjeç mbush

Regjisorja Vera Grabocka e moderatorja Alketa Vejsiu janë një nga dyshet më të famshme të ekranit shqiptar, që përveçse bashkëpunëtore ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Si duken vajzat e njohura shqiptare shtatzënë pa grim

Këtë vit dhe në 2017-ën vajzat e njohur shqiptare, duket se e kanë bërë me fjalë me njëra-tjetrën që të ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Po dilte nga kinemaja, 4 persona rrahin reperin e njohur në Prishtinë

Fero së fundmi është bërë një ndër reperët më të njohur të showbiz-it shqiptar, ku veçanërisht pas bashkëpunimeve të suksesshme ...

Proportion
ilda hapur2 vjet

Ami poston foton e parë me Sia-n: Dorë për dore, dy shoqe… gjithë jetën

Ata janë në qiellin e shtatë pas ardhjes në jetë të vajzës së tyre të vogël, të cilën e kanë ...

Proportion
ilda hapur2 vjet

‘Çmendet’ Adelina Tahiri, karroca e bebit e veshur me flori, ja sa ka kushtuar

Ajo shquhet për blerjet e saj super të shtrenjta, por tashmë me ardhjen në jetë të bebit që pret shpenzimet ...

Proportion
ilda hapur2 vjet

Meghan dhe Harry zgjedhin tortën e dasmës, si gjithmonë plot surpriza

Pothuajse në çdo zgjedhje të rëndësishme ata kanë ‘thyer’ rregullat dhe kanë vendosur me kokën e tyre, pavarësisht protokollit mbretëror. ...

Proportion
ilda hapur2 vjet

Shokon prezantuesja: Nuk e kam problem të eci e zhveshur nëpër shtëpi, edhe para fëmijëve të mi

Shumë prej djemve adoleshentë do t’ju vinte turp nëse do ta shihnin nënën e tyre të zhveshur para tyre. Por ...