Kategori: Roze

Proportion
elidiana saraci2 vjet

Braktisi ‘Dancing with the Stars’ për shkak të Tolgahanit? Reagon Almeda Abazi

Ditën e sotme u përhapën me shpejtësi lajmet se Almeda Abazi ka braktisur “Dancing with the stars” për shkak se ...

Proportion
elidiana saraci2 vjet

Aktori i njohur tregon shuplakën që mori nga “Portokallia”: Altini më preu pjesën sepse…

Ai është një nga aktorët më të dashur në Apartamentin 2XL, show i humorit që argëton çdo të martë shqiptarët. ...

Proportion
elidiana saraci2 vjet

Zaimina flet për herë të parë për historinë e dashurisë me partnerin: Këtë gjë e dinit gabim!

Bëri bujë në janar foto që Zaimina postoi me partnerin teksa shfaqeshin të përqafuar me duart rreth barkut të rrumbullakosur ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Video/ “Si është puna me ju të Topit që na imitoni ne të Klanit”? Flet Rezart Veleshnja

Imitimet e tij janë me nam, nga politikanët e deri tek personazhet e show bizz-it apo persona jo publikë. Rezart ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Modelja seksi di si të kënaqë 6 milionë ndjekësit e saj (FOTO)

Ajo është e famshme për format e saj trupore që i kanë grumbulluar më shumë se 6 milionë ndjekës në ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

“Treshe” në krevat dhe jetë, Egla Harxhi rrëfehet për herë të parë: Njerëzit ndryshojnë…

Kohë më parë në media bëri mjaft bujë lajmi për marrëdhënien treshe të ish-Miss Shqipërisë Egla Harxhi. Por për pak ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Ema Andrea: Më kanë ngacmuar seksualisht, janë hakmarrë se i kam refuzuar por sot i shoh në sy

Ema Andrea ka qenë e ftuar këtë javë në emisionin “Thumb” të Aulona Mustës dhe Fatma Haxhialiut. Aktorja e njohur ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

‘Kush janë ata plehra’, aktori rrëfen se çfarë ndodhi në ‘Portokalli’

Ai është një nga aktorët më të dashur në Apartamentin 2XL, shoë i humorit që argëton çdo të martë shqiptarët. ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Gazetarja sportive del kundër Ilda Bejlerit: Nëse del pesë herë me dekolte, do të thotë…

Gazetarja sportive Eva Murati ishte e ftuar në “Thumb”, ku foli për suksesin në karrierën e saj, jep mendimin për ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

FOTO/ Këngëtarja e njohur shqiptare përfundon në spital

Këngëtarja Baby G ka përfunduar në spital për shkak se të një problemi shëndetësor që ka pasur. Ajo ka hedhur ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

“Turp, të ishe vajza ime të kisha kall”, Enca i bën gjëmën komentueses

Një ditë më parë, këngëtarja Enca Haxhia ka publikuar vidioklipin më të ri me titull “Dua”. Kënga  është pritur gjatë ...

Proportion
elidiana saraci2 vjet

“Po plaçi në vend, e ju plast bomba në dorë, kazan që zien”/ çfarë e nxehu Eneda Tarifën?

Këngëtarja e njohur Eneda Tarifa mbrëmjen e djeshme ka pësuar një incident në skenën e ‘The Voice Kids’. Rrëzimi i ...