Kategori: Roze

Proportion
xhensila nako2 vjet

VIDEO/ Muç Nano e kritikoi për zhveshje në ekran, Bora Zemani shfaq talentin me top në studio

Moderatorja e emisionit “Bar Sport Skedina” në Supersport, ka qenë nën kritika nga gazetari Mustafa Nano, për mënyrën e veshjes ...

Proportion
elidiana saraci2 vjet

Foto/ Ami dhe Ermali prindër për herë të dytë, bekohen me një vajzë

Ata janë bërë këtë mëngjes për herë të dytë prindër. Bëhet fjalë për çiftin e njohur Ermal Mamaqi dhe Amarda ...

Proportion
xhensila nako2 vjet

Pas fotove që ndezën rrjetin, Oriola Marashi na tregon një anë të saj që nuk e njihnim!

Kohëve të fundit modelja bukuroshe Oriola Marashi ka qenë në qendër të vëmendjes pas fotove të shumta ku ekspozonte format ...

Proportion
xhensila nako2 vjet

Kush nuk ‘po e lë’ Rozana Radin të bëjë fëmijë?

Ndonëse pak kohë më parë këngëtarja dhe moderatorja Rozana Radi është shprehur se nuk do të jepte më intervista, duket ...

Proportion
xhensila nako2 vjet

A ju kujtohet Lucasi nga Kloni? Ja kush është aktorja e njohur që i ka rrëmbyer zemrën

Megjithëse kanë kaluar shumë kohë, Kloni është një nga serialet që ka ngelur në memorien e njerëzve në mbarë botën ...

Proportion
xhensila nako2 vjet

Xhensila Myrtezaj në pritje të ëmbël, zbulohet gjinia e fëmijës

Janë përfolur prej kohësh se do të bëhen prindër, por as Xhensila Myrtezaj dhe as Bes Kallaku nuk janë prononcuar ...

Proportion
xhensila nako2 vjet

Rovena Stefa “demaskon” Elhaida Danin: Ishim ulur po pinim kafe, vetëm kur pashë që…

Vitin që lamë pas, në festivalin “Kënga Magjike”, Rovena Stefa nuk ia doli të ishte pjesë e finales për shkak ...

Proportion
xhensila nako2 vjet

Këngëtarja shqiptare tregon për sëmundjen: Jam në gradën e fundit

Filloreta Raçi e njohur me emrin “Fifi” është kthyer në një nga këngëtaret më të komentuara jo për foto provokuese ...

Proportion
elidiana saraci2 vjet

Foto/ Reperi nuk i shpëton trendit të VIP-ave, merr lopatën në dorë dhe u drejtohet të rinjve me një mesazh: Do t’ju lutesha që…

Trendi i ri për mbjelljen pemës së tyre ka përfshirë të gjithë vipat. Pjesë e këtij trendi së fundmi është ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

VIDEO/ Shikoni si i shmanget Ilda Bejleri pyetjes nëse deputeti i PD-së ka parë fotot e saj provokuese

Bukuroshja e ekranit Ilda Bejleri ishte një ndër të ftuarat në emisionin e fundit të “Top Show Magazine”. Ajo ka ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Hueyda El Saied flet për herë të parë për divorcin: Ja si e zbulova tradhtinë e bashkëshortit

Në nëntor të vitit të kaluar bëri bujë lajmi i ndarjes së Hueyda El Saied nga partneri i saj francez, ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Modelja e ftuar te ‘Rudina’, Sara Kapo e turpëron publikisht: ‘Nuk e di ku e gjen guximin’

Fotomodelja e njohur Endi Demneri ka qenë e ftuar një ditë më parë në emisionin “Rudina” në ekranin e televizionit ...