Kategori: Roze

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Jeremy hedh pas të shkuarën, nga burgu drejt pasarelave më të mëdha të modës

Jeremy Meeks, është ish-i burgosuri i cili me pamjen e tij fizike “çmendi” femrat në mbarë botën. Dhe duket se ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Pas ardhjes së Rita Orës, vjen në Prishtinë Dj me famë ndërkombëtare.Ja data

Pas Rita Orës, e cila erdhi në Kosovë për 10-vjetorin e Pavarësisë, një tjetër emër i njohur i muzikës ndërkombëtare ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

“Përshëndetje nga Tokio”, mesazhi që ndezi shkëndijën e parë të dashurisë për Rudina Magjistarin

Rudina Magjistari sot ka një datë të shënuar për të festuar dhe këtë ja kujton pikërisht “Facebook”. Ndoshta ju duket e ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Ditë e ftohtë dhe me shi/Kryemadhi shfaqet nën shoqërinë e mikut të saj(Foto)

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi përmes një postimi në rrjetin social Facebook ka treguar se si mund të kalohen ditët ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Shkëlzen Berisha feston ditëlindjen, shikoni suprizën e veçantë që i bën partnerja (Foto)

Partneri i Armina Mevlanit njeherazi djali i ish kryeministrit, Shkëlzen Berisha ka sot ditëlindjen. Në këtë ditë të shënuar, sigurisht ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

E rritën në moshë, Aurela Hoxha zbulon sa vjeçe mbush

Modelja Aurela Hoxha ka thuajse 10 vite që është bërë pjesë e botës së spektaklit në Shqipëri. Ndërsa vitet e ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Kida flet për jetën private: Mashkulli ideal të jetë tipi im. Jam e re dhe dua të…

Në një intervistë për “Pop Culture”, Kida ka folur jo vetëm për karrierën e saj të suksesshme muzikore, por edhe ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Oriola nuk ndalet, poston sërish foto provokuese, ja çfarë thotë nëna e saj

Prej kohësh modelja e njohur Oriola Marashi provokon ndjekësit e saj duke ekspozuar format e saj. seksi. Ditën e djeshme ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Njohja në “Facebook” që përfundoi në martesë.Rudina feston 7 vjetorin me bashkëshortin

Rudina Magjistarin dhe bashkëshorti i saj sot festojnë përvjetorin e njohjes së tyre e cila fillesat i ka pasur në ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Ledion Liço kthehet pas në kohë me foton 2006-ës: Çfarë po mendoja!

Moderatori Ledion Liço gjithnjë është kujdesur për pamjen e tij të jashtme duke eksperimentuar shumë herë me pamjen e tij. ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Oriola poston foton si Rozafa, Noizy i përmend nënën në koment

Lidhja e afërt miqësore mes modeles Oriola Marashi dhe reperit Noizy nuk është më sekret, pasi prej kohësh ajo është ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Alketa publikon foto nga shtrati, uron ndjekësit javë të mbarë

Moderatorja Alketa Vejsiu ka publikuar mëngjesin e sotëm, në rrjete sociale një foto nga shtrati. Tërësisht pa tualet dhe e ...