Kategori: Roze

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Hueyda el Saied gjen sërish dashurinë, flet për lidhjen e saj të re

Jo shumë kohë më parë Hueyda el Saied u përfol në media për ndarjen nga ish-bashkëshorti i saj, ndërsa tani ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Ikja e Sokol Ballës nga Top Channel, reagon Vjollca Hoxha: Ikja e tij është një goditje, por jo fundi

Gazetari Sokol Balla iku nga Top Channel dhe pas shume thashethemeve qe qarkullonin ne portale keto kohe, konfirmimin ai e ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

‘2017-ta viti i saj’, ja fotoja që zgjedh këngëtarja për të uruar

Orinda Huta kurorëzoi dashurinë e saj 10 vjeçare në korrik të vitit 2017.Këngëtarja shqiptare ka falënderuar Zotin në fund të ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Mikesha e Adelajdës dedikim prekës: Më mungon pafund, do doja të ishe me ne të festonim si vjet

Gazetarja Adelajada Xhamani njëherazi ish banore e Big Brother u nda nga jeta vetëm pak kohë më parë si pasojë ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Vjen në jetë fëmija i parë për vitin 2018, gazetarja bën publik emrin e të birit

Fëmija i parë i ardhur në jetë në vitin 2018 është Lael një djalë i lindur në maternitetin “Koço Gliozheni”. ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Bes Kallaku zbulon dashurinë tjetër, ja kush është

Këtë vit aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj kurorëzuan dashurinë e tyre në një ceremoni ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Modelja Oriola Marashi çmend rrjetin: Bëj seks me mua dhe…

Modelja e njohur Oriola Marashi po bëhet dita ditës kryefjala e mediave rozë. Teksa ndodhet me pushime në Romë, modelja ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Rikthehet West Side Family! Publikohet kënga e re me zërin e Dr. Florit

West Side Family ka sjellë këngën më të re me titullin “Beso”, e veçanta e kësaj kënge është zëri i ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Bertina eskortë në Dubai?! Ja përgjigja që jep ish-banorja e Big Brother

Të gjithë e mbajmë mend Bertinën, bukuroshen me kaçurrela ish-banore në Big Brother 3. Ajo ka rënë në sy jo ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Fejohet Elvana Gjata, kush është pronari i hotelit që i mbulon shpenzimet marramendëse

Prej kohësh këngëtarja e njohur Elvana Gjata është zhvendosur në SHBA ku po realizon projektet e reja muzikore. Deri tani ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Arilena në një lidhje me Flori Mumajesin? Këngëtarja i jep fund dyshimeve 

Sapo kanë nisur koncertet e përbashkëta dhe mesazhet në rrjetet sociale filluan dyshimet e para që mes këngëtares Arilena Ara ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

“Jam shumë e shtrenjtë për ty”, kujt i drejtohet vajza e ish-deputetes së PD

Vajza e ish-deputetes së Partisë Demokratike është është vetëm 18 vjeç, por konsiderohet si një nga modelet më të preferuara ...