Kategori: Roze

Proportion
elidiana saraci2 vjet

“Nuk martohem nëse burri nuk bën këtë!”/ Kushti i çuditshëm i blogeres Armina Mevlani

Dasma madhështore e Dukës dhe Dukeshës së Sussex ishte tema e ditës së djeshme, Blogerja shqiptare Armina Mevlani ka përcjellë ...

Proportion
elidiana saraci2 vjet

Olta Gixhari rikthehet fuqishëm, gati për…

Pasi u ngjit në teatrin e Korçës me ‘Vetëvrasësin’, Olta Gixhari tani kthehet me një rol në film. Prej kohësh atë ...

Proportion
elidiana saraci2 vjet

Alketa Vejsiu tregon për herë të parë raportin me vjehrrën dhe jep një këshillë për vajzat e mençura

Alketa Vejsiu teksa ishte e ftuar dje në “Mos i fol shoferit” ku si rrallëherë ajo ka folur edhe për ...

Proportion
elidiana saraci2 vjet

Keni qeshur pafund me humorin e tij, por sot aktori njohur shqiptar nuk flet dot më

Të ftuar në “Xing me Ermalin” mbrëmë ishin dy humoristët e njohur të grupit Parodistët e Vlorës, Afrimi dhe Agroni ...

Proportion
elidiana saraci2 vjet

Ju kujtohet vogëlushja që këndonte këngën “Daba Daba”?/ Sot ajo bëhet nuse, ja si duket e veshur me të bardha (VIDEO)

Të gjithë ne kur ishim të vegjël u dashuruam pas këngës ‘Daba Daba’ të vogëlushes Nita Krasniqit. Por sot ajo ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Si rrallëherë, Alketa Vejsiu flet për të shoqin: Kam marrë djalin më king të Vlorës

Ajo është “hermetike” kur vjen fjala për të folur për familjen e saj apo për të bërë publike imazhet e ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

‘Dy c**at e tua moj’, nuk përmbahet i ftuari, këngë me pullë të kuqe në mes të emisionit

Të ftuar sot në “Xing me Ermalin”, Parodistët e Vlorës i kanë bërë të gjithë të qeshin me batutat e ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Historia që përloti publikun/ “Të premtoj që nuk do të të lë vetëm”, fjalët prekëse të djalit të adoptuar

Mbrëmjen e sotme programi “Dua të të bëj të lumtur” u hap me një histori të jashtëzakonshme, plot dhimbje dhe ...

Proportion
ilda hapur2 vjet

Reperi nuk di si ti shpenzojë lekët, blen pikturë 21.1 milionë dollarë

Reperi Sean “Diddy” Combs është zbuluar si blerësi i një pikture të Kerry James Marshall. Ai ka blerë pikturën në ...

Proportion
ilda hapur2 vjet

Sokol Balla rrëfen momentin më të vështirë të jetës: Kam qenë në gjendje kome…

Gazetari i njohur Sokol Balla është një personazh shumë aktiv në rrjetet sociale, ku shpesh herë ndan me miqtë e ...

Proportion
ilda hapur2 vjet

Largimi i Buffon nga Juventus ka mërzitur fansat, por jo ish gruan e tij, ja çfarë thotë Alena

Largimi i Buffon nga Juventusi nuk i ka mërzitur të gjithë. Për shembull, ish-gruaja e tij, Alena Seredova, është shumë ...

Proportion
ilda hapur2 vjet

Të ftuarit VIP në dasmën mbretërore, nga Victoria Beckham te George Clooney

Të ftuarit, në dasmën mbretërore të Princ Harry me Meghan Markle kanë qenë nga njerëz të thjeshtë te persona VIP. ...