Kategori: Roze

Proportion
xhensila nako2 vjet

Kate Middleton po i ‘çmend’ të gjithë. A e kishit vënë re këtë gjë te këmbët e princeshës?

Princesha e Anglisë Kate Middleton të bën gjithnjë përshtypje me stilin e saj dhe thjeshtësinë që e karakterizon. Edhe pse ...

Proportion
elidiana saraci2 vjet

Koncerti i këngëtarit grek Notis Sfanakis në Tiranë/ Shpërthejnë artistët shqiptarët: Hanë aty ku kanë pështyrë!

Më 24 maj pritet që këngëtari i njohur grek Notis Sfakanakis të vijë në Shqipëri, ku do të mbajë një ...

Proportion
xhensila nako2 vjet

Moderatori shqiptar flet pa doreza: Vdes për Grida Dumën ndërsa Erion Veliaj është seksi me mendje por…

Në emisionin ‘Thumb’ në ABC Neës të gazetareve Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu nuk mungojnë pyetjet pikante.Së fundmi i ftuar ...

Proportion
xhensila nako2 vjet

“Gëzuar ditëlindjen, mbretëresha ime”, Marina i bën dedikimin special Eli Farës, ja sa vjeç mbush këngëtarja

Edhe pse fillimisht u njoh si vajza e këngetares së njohur Eli Fara, Marina ka arritur të marrë më tej ...

Proportion
xhensila nako2 vjet

“Lajmëroni policinë”, Françeska del me të brendshme në ballkon. Çfarë i ka ndodhur modeles së njohur

Pjesëmarrja në Big Brother Albania i dha famën modeles shqiptare Françeska Jaçe.Që prej asaj kohe, modelja arrin të marrë vëmendjen ...

Proportion
xhensila nako2 vjet

Aktori i njohur i ‘Ertugrul’ bën deklaratën suprizuese:Jam shqiptar

Nurettin Sonmez, është aktori turk, i bërë i njohur për publikun shqiptar nëpërmjet rolit të ‘Bamsi’ në serialin shumë të ...

Proportion
xhensila nako2 vjet

Pas dasmës luksoze, Harry bën rezervimin prej 600 eurosh në vendin më të rrezikshëm që keni parë

Duka dhe Dukesha e Sussexit do të fluturojnë shumë kilometra larg shtëpisë për muajin e tyre të mjaltit. Çifti thuhet ...

Proportion
xhensila nako2 vjet

Gjërat nuk qenkan ashtu siç duken! Ja çfarë e bëri Eleni Foureiran të shpërthente në lot për orë të tëra para pjesëmarrjes në Eurovizion

Në një intervistë për mediat greke, këngëtarja me origjinë shqiptare, përfaqësuese e Greqisë në Eurovizion, Eleni Foureira ka rrëfyer vështirësitë ...

Proportion
elidiana saraci2 vjet

Dasma madhështore e princit Harry/ Ja çfarë përmbante menyja e dasmës mbretërore

Shefi i dasmës mbretërore ishte zgjedhur Mark Flanagan. Vetë princi Harry dhe bashkëshortja e tij, Meghan Markle, provuan çdo pjatë ...

Proportion
elidiana saraci2 vjet

“Nuk martohem nëse burri nuk bën këtë!”/ Kushti i çuditshëm i blogeres Armina Mevlani

Dasma madhështore e Dukës dhe Dukeshës së Sussex ishte tema e ditës së djeshme, Blogerja shqiptare Armina Mevlani ka përcjellë ...

Proportion
elidiana saraci2 vjet

Olta Gixhari rikthehet fuqishëm, gati për…

Pasi u ngjit në teatrin e Korçës me ‘Vetëvrasësin’, Olta Gixhari tani kthehet me një rol në film. Prej kohësh atë ...

Proportion
elidiana saraci2 vjet

Alketa Vejsiu tregon për herë të parë raportin me vjehrrën dhe jep një këshillë për vajzat e mençura

Alketa Vejsiu teksa ishte e ftuar dje në “Mos i fol shoferit” ku si rrallëherë ajo ka folur edhe për ...