Kategori: Roze

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Këngëtarja shqiptare del në skenë me zinxhirin e pantallonave hapur: Bëni ç’bëni, por në publik dilni… (VIDEO)

Balerinëve, këngëtarëve, prezantuesve, apo edhe të tjerëve që dalin në skenë mund tu ndodhë ndonjë e papritur teksa janë duke ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

E pabesueshme, ja sa vjeç mbush Eva Alikaj

  Aktorja e cila u bë e njohur me rolin e saj si Elsa në komedinë më të famshme shqiptare ...

Proportion
elidiana saraci2 vjet

U gjet i vdekur në makinë/ Aktori i njohur e kishte paralajmëruar vdekjen

Ditën e djeshme, aktori i njohur nga Gjakova, Arti Kurti u gjet i vdekur në rrethana misterioze në makinën e ...

Proportion
ilda hapur2 vjet

Motrat Hadid verbojnë me veshjen e tyre, Gigi feston ditëlindjen

Modelja e famshme Gigi Hadid ka festuar ditëlindjen, duke zgjedhur një veshje ‘verbuese’ për këtë rast. Gigi ishte veshur këtë ...

Proportion
ilda hapur2 vjet

Njihuni me historinë dhe personazhet e telenovelës së re turke që do nis në ekranet shqiptare

Serialit “Rrahje zemre” i erdhi fundi. “TV Klan” bën të ditur se nga dita e nesërme atë do ta zëvendësojë ...

Proportion
ilda hapur2 vjet

Kejvina Kthella del pa reçipeta, shikoni fotot ‘hot’ të modeles

Gjithmonë e më shumë modelja Kejvina Kthella po merr vëmendjen e medias. Ajo ka realizuar një set fotografik ku duket ...

Proportion
ilda hapur2 vjet

Bikinit verë 2018, nuk është asnjëherë shpejt për ti zgjedhur

Edhe pse është ende shpejt për të nisur plazhin, nuk është herët për të zgjedhur rrobat e banjës. Dhe mes ...

Proportion
ilda hapur2 vjet

Klaudia Pepa pushime me balerinin e famshëm (FOTO)

Edhe pse balerina e famshme shqiptare Klaudia Pepa aktualisht po vijon karrierën e saj në Itali, ajo nuk i harron ...

Proportion
ilda hapur2 vjet

Harrojeni këmishën 1 mijë dollarë, ja çmimi i xhaketës së Alketa Vejsiut

Një javë më parë këmisha rozë e moderatores së njohur Alketa Vejsiu u komentua shumë për shkak të çmimit, 1100 ...

Proportion
elidiana saraci2 vjet

Adrian Gaxha nostalgjik për Luanën: Sa qenka zbukuruar, dashuri e parë!

Një nga çiftet më të përfolura që mbahen mënd edhe pas vitesh nga ndarja, janë moderatorja Luana Vjollca dhe këngëtari ...

Proportion
xhensila nako2 vjet

Kënga ‘New Rules’ qenka keqkuptuar, Dua Lipa jep sqarime dhe një rregull të ri

“New Rules” është një nga këngët e Dua Lipës që ka korrur sukses të jashtëzakonshëm dhe arriti të thyente rekorde ...

Proportion
xhensila nako2 vjet

A ka kryer ndërhyrje estetike? Motra i publikon Almedës foton e fëmijërisë. Kjo vërteton gjithçka

Vendosja e saj në rolin e prezantueses në spektaklin e kërcimit “Dancing ëith the stars” bëri që media t’i kushtonte ...