Kategori: Roze

Proportion
xhensila nako2 vjet

Reperi shqiptar habit me deklaratën: Jam i akuzuar për vrasjen e…

Në kulmin e klikimeve kënga e tij u fshi nga menaxheri i tij, megjithatë projekti i reperit të njohur është ...

Proportion
xhensila nako2 vjet

Fituesja e Eurovizionit kapet keq me Eleni Foureiran: Nuk është për të kënaqur veshët, por…

Pas përfundimit të festivalit të Eurovizionit, Netta Barzilai e cila i dhuroi shtetit të saj fitoren pas 20 viteve ka ...

Proportion
xhensila nako2 vjet

Eno Popi bëhet baba për herë të parë, ja si do të quhet vogëlushja e tij

Pritjes së ëmbël i erdhi fundi. Ditën e sotme, moderatori i njohur Eno Popi është bërë baba për herë të ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Vlahutin dhuron spektakël me veshjet e saj, shihni sa shumë ngjyra ka përdorur në të gjitha takimet zyrtare

  Ambasadorja e BE në Tiranë, Romana Vlahutin së cilës i mbaron mandati këtë verë, do të kujtohet për faktin se ...

Proportion
xhensila nako2 vjet

Mos vallë Bleona kopjoi Princ Harry-n? Kjo video do t’ju shkrijë së qeshuri

Këngëtarja Bleona Qerreti do të nxjerrë produksionin më të ri muzikor. Së fundmi ajo ka publikuar në ‘Instagram’ një pjesë ...

Proportion
xhensila nako2 vjet

“Aman, si po më lë vetëm?”, ja çfarë po ndodh në të vërtetë me Elvanën.Postimet e saj paskan një tjetër kuptim

Pas koncertit të ditëlindjes ku prezantoi disa prej këngëve të saj, e pas suksesit të menjëhershëm me këngën e saj ...

Proportion
xhensila nako2 vjet

Së shpejti drejt altarit, moderatorja e njohur publikon ftesat e dasmës

Moderatorja e njohur Jona Spahiu është në prag martese me partnerin e saj Frenklin Ymeri. Së fundmi ajo ka ndarë ...

Proportion
xhensila nako2 vjet

Anxhela Peristeri tregon të vërtetën e virgjërisë: Të jem edhe e virgjër është turp i Zotit sepse…

Pas deklaratës së këngëtares së njohur Anxhela Peristeri se do të shkonte e virgjër drejt altarit, ajo ka zgjedhur të ...

Proportion
elidiana saraci2 vjet

“Kam zgjedhur fustanin”/ Armina Mevlani: Do jetë diçka ndryshe, jo dasmë klasike!

Një ditë më parë, ekskluzivisht në “Pop Culture”, Armina Mevlani hodhi poshtë zërat se ajo ishte shtatzënë, ndërsa zbuloi se ...

Proportion
elidiana saraci2 vjet

E do femrën tënde të virgjër?/ Këngëtari shqiptar vihet në siklet në emision

Këngëtari shqiptar është vënë përballë një pyetje që e ka sikletosur. Erik Lloshi dhe Olti Marku kanë qenë të ftuar ...

Proportion
elidiana saraci2 vjet

‘Ishte traumatike me një grua me eksperiencë’/ Mustafa Nano tregon herën e tij të parë

I ftuar pasditen e sotme në emisionin “Rudina” ishte moderatori i njohur dhe i shumë komentuar, Mustafa Nano i cili ...

Proportion
ilda hapur2 vjet

Pas dasmës, Princin Harry e pickon bleta, shikoni reagimin e Meghan

       Pas dasmës mbretërore që bëri bujë në të gjithë botën, Princ Herry dhe Meghan Markle bënë dje daljen e ...