Kategori: Roze

Proportion
ilda hapur2 vjet

Robert Berisha rrëfen marrëdhënien me vëllain dhe kunatën: Me Tunën nuk flasim, për Patrisin e Tianin jap jetën

Muzika ka qenë pjesë e tij dhe e familjes së tij. Por Robert Berisha vitet e fundit, gjithmonë e më ...

Proportion
xhensila nako2 vjet

Pas koncertit në Tiranë, reagon këngëtari grek: Edhe pse nën presion, kënduat me mua, ndaj sugjerimi që kam…

Këngëtari grek Notis Sfakianakis i cili performoi në “Pallatin e Kongreseve”, ka falenderuar të gjithë pjesëmarrësit në konceritin e tij ...

Proportion
xhensila nako2 vjet

Nuk i kishim parë ndonjëherë kështu! Fotografi i Vipa-ve tregon anën e errët të familjes mbretërore britanike

Pak ditë pas dasmës mbretërore të princ Harry dhe Meghan fotografi i vip-ave Max Butterworth ka vendosur të trazojë ujrat. ...

Proportion
xhensila nako2 vjet

A janë ndarë? Eva Murati feston ditëlindjen, sjellja e Genarit shpjegon gjithçka

Moderatorja sportive Eva Murati ka festuar sot 23 vjetorin e lindjes.Edhe pse në moshë shumë të re, ajo ka një ...

Proportion
xhensila nako2 vjet

Anjeza Shahini sulmon femrat shqiptare: E frikshme! Kam vënë re që një pjesë e madhe janë…

Këngëtarja shqiptare Anjeza Shahini, e cila prej vitesh është larguar nga Shqipëria pasi është lidhur në martesë me diplomatin Paul ...

Proportion
xhensila nako2 vjet

Miqtë e nxjerrin zbuluar, moderatorja shqiptare në muajin e 4-rt të shtatzënisë

Ndonëse moderatorja shqiptare nuk e ka konfirmuar ende lajmin e shtatzënisë, miqtë e saj të Top Channel, Dojna Mema dhe ...

Proportion
xhensila nako2 vjet

Video/Albërie Hadërgjonaj shfaqet në shtrat me një djalë të ri, ai i heq të gjitha live

Mosha për këngëtaren Albërie Hadërgjonaj është vetëm një numër pasi me paraqitjen e saj ajo konkurron edhe me vajzat e ...

Proportion
xhensila nako2 vjet

Në javët e fundit të shtatzënisë Xhensila Myrtezaj vendosi të na suprizojë me këtë super lajm

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj, e cila është në muajt e fundit të pritjes së ëmbël ka suprizuar të gjithë fansat e ...

Proportion
xhensila nako2 vjet

Puthje pasionante me të dashurin, kush është djali që i rrëmbeu zemrën Roza Latit

Moderatorja e emisionit ‘Why Not’ Roza Lati është përfolur gjatë gjithë kësaj periudhe për jetën private. Pyetja nëse Roza Lati ...

Proportion
xhensila nako2 vjet

Reperi shqiptar habit me deklaratën: Jam i akuzuar për vrasjen e…

Në kulmin e klikimeve kënga e tij u fshi nga menaxheri i tij, megjithatë projekti i reperit të njohur është ...

Proportion
xhensila nako2 vjet

Fituesja e Eurovizionit kapet keq me Eleni Foureiran: Nuk është për të kënaqur veshët, por…

Pas përfundimit të festivalit të Eurovizionit, Netta Barzilai e cila i dhuroi shtetit të saj fitoren pas 20 viteve ka ...

Proportion
xhensila nako2 vjet

Eno Popi bëhet baba për herë të parë, ja si do të quhet vogëlushja e tij

Pritjes së ëmbël i erdhi fundi. Ditën e sotme, moderatori i njohur Eno Popi është bërë baba për herë të ...