Kategori: Roze

Proportion
Hapur Portal1 vit

Reagon Rita Petro pas debatit për poezinë: Është keqkuptuar, duhet të lexojnë nëntekstin

Shkrimtarja Rita Petro para disa ditësh ka publikuar një poezi ku ajo shprehte dëshirën për të kryer incest me të ...

Proportion
Hapur Portal1 vit

Shpërthen politikani ndaj poezisë për incest të Rita Petros: A ka mbetur ndonjë pikë nder në këtë vend?!

Rita Petro ka shkaktuar reagime të forta me një poezi , pjesë e vëllimit “Vrima”, e cila duket se është ...

Proportion
Hapur Portal1 vit

Humb betejën me kancerin, ndahet nga jeta ylli i muzikës rock në Francë

Këngëtari më i njohur i muzikës rock në Francë, Johnny Hallyday, është ndarë nga jeta në moshën 74-vjeçare, pas një ...

Proportion
Hapur Portal1 vit

Taulant Xhaka prezanton ‘’zyrtarisht’’ të dashurën

Pas kaq shumë kohësh, teksa përflitej për jetën e tij private dhe lidhjen me bukuroshen nga Kosova Arbnora, Taulant Xhaka ...

Proportion
Hapur Portal1 vit

Kënga e Dua Lipës mposht ‘’Despaciton’’ dhe rrëmben vendin e parë

Prestigjiozja “Time” ka renditur top 10 këngët më të mira të muzikës botërore përgjatë vitit 2017. Edhe pse “Despacito”, e ...

Proportion
Hapur Portal1 vit

Nard Ndoka rrëfen jetën familjare, ja si reagon kur lexon “batutat” e tij në rrjetet sociale

I ftuar sot së bashku me Kozetën, bashkëshorten e tij, në “Pasdite në Top Channel”, politikani Nard Ndoka ka ndarë ...

Proportion
Hapur Portal1 vit

U nda pas 17 vitesh martesë, Jonida Maliqi thyen heshtjen për herë të parë

Ndarja e Jonida Maliqit nga bashkëshorti pas 17 vitesh martesë ishte një nga lajmet që shkaktoi reagime të shumta në ...

Proportion
Hapur Portal1 vit

Revoltohet këngëtari: Do preferoja të isha më mirë i verbër se sa të shikoja këto “palma”.

Teksa po qarkullonte me makinë në autostradën Tiranë-Durrës, këngëtari i njohur Florian Mumajesi ka postuar edhe një foto të palmave ...

Proportion
Hapur Portal1 vit

Emocione të forta në ‘’Dance with me’’, Valbona përlotet, Albi Nako tregon dramën familjare

‘’Dance with me’’ ka nisur shumë emocionues këtë natë. Një interpretim i Iljardit dhe Rudina Dembaçajt të cilët kanë performuar ...

Proportion
Hapur Portal1 vit

Deputeti i propozon të dashurit për martesë live nga foltorja në Parlament, ja çfarë ndodhi (Video)

Ndërsa në sallën e Parlamentit australian po diskutohej mbi liberalizimin e martesave ndërmjet individëve të të njëjtës gjini ka ndodhur ...

Proportion
Hapur Portal1 vit

Pendohet këngëtarja shqiptare: “Më vjen keq që u largova nga Amerika, mund të më shndriste ‘ylli’ atje”

E ftuar në emisionin “Thumb”këngëtarja e njohur Flaka  Krelani ka treguar se një nga gjërat për të cilën është penduar ...

Proportion
Hapur Portal1 vit

“Kënga Magjike”, dalin emrat e këngëtarëve sipas netëve finale

Edicioni i 19-të i Këngës Magjike është gati për netët finale.Arditi Gjebrea ka bërë publik në emisionin “E diela Shqiptare” ...