Kategori: Roze

Proportion
xhensila nako2 javë

E pyesin për humorin që bëhet në ditët e sotme, Besnik Çinari kategorik: Sot…

Besnik Çinari ka rreth 40 vjet që me humorin dhe batutat e tij ka bërë të qeshin të gjithë shqiptarët. ...

Proportion
Hapur Portal2 javë

“Turp i Zotit të qahen këngëtarët për lekë”, Ermal Fejzullahu detyrohet të sqarojë deklaratën e tij

Gjatë një interviste për “Ora verore”, këngëtari Ermal Fejzullahu dha mendimin e tij për masat e marra nga qeveria kundër ...

Proportion
xhensila nako2 javë

Këngëtari shqiptar i nënshtrohet operacionit në zemër, ja si është gjendja e tij shëndetësore

Këngëtari kosovar Ramadan Krasniqi iu është nënshtruar një operacioni në zemër. Lajmet qarkulluan pasi një foto e tij në shtratin ...

Proportion
xhensila nako2 javë

Jennifer Lopez feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush diva e muzikës

Jennifer Lopez feston sot ditëlindjen. Këngëtarja e famshme amerikane mbush plot 51 vite. J Lo vazhdon të jetë ikonë botërore ...

Proportion
xhensila nako2 javë

Si ia “përlau” 20 milionë euro Berlusconit, e dashura 50 vjet më e re

Ish-kryeministri italian Silvio Berlusconi, edhe pse tashmë mbush 84 vjeç, vazhdon të ketë një jetë aktive në fushën e romancave. ...

Proportion
xhensila nako2 javë

Vaksina e Covid/ Bill Gates flet për herë të parë për “mikroçipat” te njerëzit

Gara për vaksinën kundër koronavirusit po vazhdon ende, teksa kohët e fundit kanë lindur edhe disa teori konspirative. Një prej ...

Proportion
xhensila nako2 javë

E heq nga “Instagrami”, Arjola Shehu përballet live me Drini Zeqon dhe i kërkon llogari

Moderatorja e njohur e emisionit “Ditë e Re” në RTV Ora, Arjola Shehu, ka qenë e ftuar pasditen e djeshme ...

Proportion
Hapur Portal3 javë

Çfarë i ndodhi moderatores së njohur shqiptare?! Einxhel Shkira 5 ditë me simptomat e COVID-19

Moderatorja Einxhel Shkira pasditen e sotme ishte e ftuar te “Rudina”. Ajo foli për periudhën e izolimit dhe tregoi se ...

Proportion
Hapur Portal3 javë

Anxhela Peristeri i bën thirrje qeverisë: Me muzikë mbaj familjen, duhet gjetur një zgjidhje

Këngëtarja Anxhela Peristeri ka reaguar në lidhje me masën e ndërmarrë së fundmi nga qeveria, ku ndalohet hapja e klubeve ...

Proportion
Hapur Portal3 javë

Ermal Fejzullahu reagon ashpër ndaj kolegëve: Turp të ankohen këngëtarët se nuk kanë lekë

Një numër i madh këngëtarësh kanë shprehur pakënaqësinë për mbylljen së klubeve të natës dhe diskove duke thënë se kanë ...

Proportion
xhensila nako3 javë

I propozojnë vajzës se tij për martesë, Skerdi Faria: A ke X6 t’i bësh xhiro nga Blloku?

Kohët e fundit doktori i VIP-ave Skerdi Faria ka marrë propzime të shumta për martesë për vajzën e tij. Disa ...

Proportion
xhensila nako3 javë

Është bërë kockë e lëkurë, shikoni ndryshimin e frikshëm të Celine Dion, cilat janë arsyet e humbjes së peshës

Së pari, këngëtarja nuk është anoreksike Celine Dion i ka mohuar gjithmonë aludimet se ka një dietë të pashëndetshme. Ajo ...