Kategori: Roze

Proportion
xhensila nako3 ditë

Gazetarja e mediave rozë i nxjerr të palarat Dafina Zeqirit: Është arrogante

E ftuar së fundmi në emisionin ‘Mos i fol shoferit’ gazetarja e njohur e medias rozë Suada Daci, ka treguar ...

Proportion
xhensila nako3 ditë

“I sëmurë mendërisht”, Elton John rrëfen të pathënat e jetës së Michael Jackson-it

Elton John e ka cilësuar yllin e popit, Michael Jackson si “të sëmurë mendërisht” në librin e tij më të ...

Proportion
xhensila nako4 ditë

I ka munguar ekranit prej kohësh, rikthehet Cekja. Ku do e shohim së shpejti

Drilon Hoxha po punon me filmin e tretë, pjesë e të cilit do jetë edhe aktori i humorit shqiptar, Cekja, ...

Proportion
Hapur Portal4 ditë

Aurela Gaçe heq dorë nga festivalet, këngëtarja zbulon arsyen e këtij vendimi

Ndonëse vitet ikin, Aurela Gaçe mbetet një nga këngëtaret më energjike dhe më të pëlqyera të skenës shqiptare. Ajo performon ...

Proportion
Hapur Portal4 ditë

Elton Ilirjani: Dikur simpatizoja Redon Makashin, i mrekullueshëm më duket Fatos Nano. Ja kush është mashkulli ideal për mua

Për Elton Ilirjanin, paraja blen gjithçka, madje edhe dashurinë e vërtetë. CEO i një superkompanie fitimprurëse është aq mendjehapur sa ...

Proportion
Hapur Portal5 ditë

FOTOT/ Françeska Jaçe akuzon Kejvina Kthellën për vjedhje, zbardhet prapaskena e sherrit të dy mikeshave që bëjnë jetë luksi

Pak kohë më parë u përfol se dy modelet seksi, Kejvina Kthella dhe Françeska Jaçe, nuk flisnin me njëra-tjetrën. Pas ...

Proportion
Hapur Portal5 ditë

Stresi ‘shpërthen’ keq ndaj Ramës e Bashës: Ju kam dhj*rë në Shqipëri

Reperi Arkimed Lushaj ka shprehur gjithmonë qëndrimin e tij kundër kryeministrit Edi Rama, ndërsa sot ka reaguar me tone të ...

Proportion
Hapur Portal5 ditë

Në shoqërinë e burrit dhe vajzës, Rudina Hajdari zbulon ku po e kalon fundjavën (FOTO)

Deputetja e PD, Rudina Hajdari ka zgjedhur që fundjavën ta kalojë në bregdet bashkë me familjen. Ajo shihet në shoqërinë ...

Proportion
xhensila nako5 ditë

Pas vendimit të Venecias, Presidenti Meta zgjedh të pushojë në plazh.Ja kush e shoqëron (Foto)

Presidenti Ilir Meta ka disa kohe qe ka shfrytezuar edhe rrjetet sociale per te treguar nje imazh tjeter jashte kornizave ...

Proportion
xhensila nako5 ditë

Habit Kiara Tito: Do martohem vitin tjetër nga inati

Moderatorja Kiara Tito vazhdon të jetë shumë e komentuar për jetën private edhe pse gjatë gjithë kësaj kohe është përpjekur ...

Proportion
xhensila nako5 ditë

“Të puth, tironsi im i dashur”, pas replikave live, biznesmeni gay dedikim Gjuzit:Kur pret Kujtimin në tualet…

Biznesmeni Elton Ilirjani dhe kreu i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi, u vunë në qendër të vëmendjes disa net më parë ...

Proportion
xhensila nako6 ditë

Ermonela Jaho mahnit Barcelonën, mediat: Është një zë i shkëlqyer

Vepra ‘Turandot’ e Giacomo Puccini është vendosur në skenën e Operas së Barcelonës nga një grup artistësh, midis tyre edhe ...