Kategori: Profil

Proportion
Hapur Portal3 ditë

Rama poston videon e “Dëshmitarit X” dhe bën ironi me opozitën

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas publikimit nga Partia Demokratike të interviostës së personit që bisedonte me Agron Xhafajn për ...

Proportion
ilda hapur4 ditë

Pas takimit me Ramën, Xhafaj lajmëron konferëncë për shtyp pasditen e sotme

Ministri i Brendshëm Fatmir Xahafaj ka njoftuar mbajtjen e një konference pasditen e sotme. Xhafaj njofton se në orën 18:30 ...

Proportion
Hapur Portal3 javë

VIDEO/Eni Vasili intervistë me Mustafa Nanon: Pse Berisha është më komod në intervistë se Rama, momentet më të vështira me ta!

Gazetarja dhe moderatorja e programit “Studio e hapur”, Eni Vasili ishte e ftuar në intervistë përballë gazetarit Mustafa Nano, në ...

Proportion
ilda hapur4 javë

Historia rrënqethëse e vajzës shqiptare: Më mori fëmijën nga dora dhe më përdhunoi

Para Gjykatës rajonale të Solothurnit është paraqitur një shtetas sirian, pasi dyshohet se në vitin 2016 ka dhunar një shtetase ...

Proportion
ilda hapur4 javë

E ftuar në 10 dasma, 32 vjeçares i ikën truri: Kam shpenzuar 30 mijë dollarë

Një vajzë 32 vjeçare kohët e fundit ka shpenzuar afro 30 mijë dollarë, për të shkuar në dasmat e miqve ...

Proportion
ilda hapur4 javë

Avokatja e Popullit: Momenti më i vështirë, kur mora vendimin e Strasburgut. Ja arsyeja

Avokatja e Popullit Erinda Ballanca, e zgjedhur nga opozita në këtë detyrë pas marrëveshjes së 18 majit mes kreut të ...

Proportion
ilda hapur1 muaj

Njihuni me historinë e vajzës së ‘mbuluar’ me nishane, dikur ajo donte të vriste veten, por sot…

   Lorena Bolanos, 24 vjeç, nga Meksika, e ka gjithë trupin e saj të mbushur me nishane, përfshirë dhe një ...

Proportion
ilda hapur1 muaj

Aleati i Bashës flet për marrëveshje mes kreut të PD-së dhe Edi Ramës

Kreu i PDK, Nard Ndoka deklaron se opozita do heq dorë nga aksionet agresive si mosbindja civile deri në vendimmarrjen ...

Proportion
ilda hapur1 muaj

Nga vallëzimi i parë te letrat e dashurisë gjatë luftës, George dhe Barbara Bush, një histori dashurie 80 vjeçare

   Rrallë gjen një romancë dashurie si ajo e tyre; që t’i rezistojë kohës për 80 vite me radhë. E ...

Proportion
Hapur Portal1 muaj

Samir Mane: Si e nisa biznesin, në ’92 duke shitur televizorë

I ftuar në një bashkëbisedim me studentë e pedagogë të Universitetit Europian të Tiranës në moderimin e shefes së departamentit ...

Proportion
ilda hapur1 muaj

Rrëfimi ndryshe i Paskal Milos, nga dashuria me shikim të parë te futbolli…

Paskal Milo, ashtu siç nuk e keni parë kurrë. Një bisedë pa doreza në shtëpinë e tij, për rininë, futbollin ...

Proportion
ilda hapur2 muaj

Bashkëpunimi me Ajola Xoxën, rrëfehet aktori që xhiroi skenat e klipit të Gent Bushpepës

Duket se fati i këtij artisti të ri është i destinuar për projekte që i kalojnë kufijtë e Shqipërisë. Guljem ...