Kategori: Politike

Proportion
elidiana saraci1 vit

Kryemadhi thirrje prokurorisë dhe një mesazh të fortë Ramës

Pas përfundimit të protestës së opozitës së bashkuar, edhe kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka dalë në ...

Proportion
elidiana saraci1 vit

PS reagon pas protestës së PD: Vetëdemaskuan forcën në renie të opozitës!

Pas përfundimit të protestës së opozitës, ka ardhur edhe reagimi i deputetit socialist Pjerin Ndreu, i cili me anë të ...

Proportion
elidiana saraci1 vit

Protesta opozitës/ Vjen reagimi i parë i Ramës, ja pse falenderon demokratët

Menjëherë pas përfundimit të protestës së opozitës së bashkuar, ka ardhur reagimi i parë nga kryeministri Rama. Me anë të ...

Proportion
elidiana saraci1 vit

Protesta opozitës/ Gjakoset kryeredaktori i RD-së, Bledi Kasmi (FOTOT)

Gjatë protestës së opozitës poshtë zyrës së ministrit Xhafaj, ka mbetur i lënduar kryeredaktori i gazetës Rilindja Demokratike, Bledi Kasmi. ...

Proportion
elidiana saraci1 vit

Cili është hapi i rradhës pas protestës së sotme?/ Ja ç’thotë Basha: Do ta merrni vesh…

Pas tensionimit të situatës pranë zyrës së Xhafajt dhe përplasjeve fizike mes protestuesve dhe policisë, kreu demokrat Lulzim Basha vendosi ...

Proportion
elidiana saraci1 vit

Përplasja fizike poshtë zyrës së Xhafajt/ Basha tërheq protestuesit (VIDEO)

Pas tensionimit të situatës pranë zyrës së Xhafajt dhe përplasjeve fizike mes protestuesve dhe policisë, kreu demokrat Lulzim Basha vendosi ...

Proportion
elidiana saraci1 vit

Përplasje fizike te Ministria e Brendshme/ Protestuesit shtyjnë me hekura efektivët e policisë

Situata te Ministria e Brendshme është tensionuar. Protestuesit pas rrëzimit të rrethimit të telave pranë ambjenteve të ministrisë janë afruar ...

Proportion
elidiana saraci1 vit

Berisha shkon afër policëve/ Ja çfarë u thotë: Mos kini merak! (VIDEO)

Teksa situata pranë ambjenteve të Ministrisë së Brendshme vijon të jetë e tensionuar, ish-kryeministri Berisha ka pasur një komunikim me ...

Proportion
elidiana saraci1 vit

FOTOT/ Forcat speciale me aparatë dhe kamera në duar, filmojnë protestuesit

Situata pranë zyrës së Xhafajt vijon të jetë e tensionuar, pasi protestuesit janë përplasur fort me kordonin e policisë, kanë ...

Proportion
elidiana saraci1 vit

Tensione para zyrës së Xhafajt/ Protestuesit përplasen fort me policinë, një person i shtrirë në tokë (FOTO)

Situata te Ministria e Brendshme është tensionuar. Protestuesit pas rrëzimit të rrethimit të telave pranë ambjenteve të ministrisë janë afruar ...

Proportion
elidiana saraci1 vit

Tensione te Ministria e Brendshme/ Protestuesit shembin rrethimin, hedhin tymuese dhe sende të forta

Protestuesit i janë bashkuar thirrjes së kryedemokratit Basha për të vijuar marshimin e tyre drejt sheshit ‘Skënderbej’. Protestuesit kanë rrëzuar ...

Proportion
elidiana saraci1 vit

Protesta opozitës/ Protestuesit përplasen me policinë, tentojnë të çajnë kordonin

Protestuesit pjesë e protestës kombëtare e thërritur nga Partia Demokratike, janë përplasur me punonjësit e policisë. Protestuesit kanë tentuar të ...