Kategori: Politike

Proportion
xhensila nako2 vjet

“Rasti i Xhisielës”, Vasili reagon ashpër pas deklaratës së Ramës: Fryhesh kot si derr, ke frikë sepse…

Reagon ashpër kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili, fill pas dekaratës së parë të dhënë nga Kryeministri Rama, ...

Proportion
xhensila nako2 vjet

Intelektualë dhe studentë mblidhen para kryeministrisë: Ngrini zërin për Xhiselën, ja çfarë kërkojmë

Paraditen e ditës së sotme, deputetët e opozitës, gra dhe vajza janë mbledhur para kryeministrisë dhe kanë bërë thirrje për ...

Proportion
xhensila nako2 vjet

Rama vjen me paralajmërim të fortë: Zyrtarët e shtetit të bëjnë kujdes, do të largoheni nga puna nëse…

Kryeministri Edi Rama ka bërë sot apel të fortë për të gjithë zyrtarët e shtetit, në pozita drejtuese ose jo, ...

Proportion
xhensila nako2 vjet

Rasti i Xhisielës, reagon për herë të parë Rama:Dhuna e pafalshme! Ata që hungërrijnë si derra…

Kryeministri Edi Rama ka reaguar për herë të parë për dhunën ndaj vajzës në Krujë me anë të një postimi ...

Proportion
xhensila nako2 vjet

“Hajdut, kriminel”, fyhet Ilir Beqaj. Qëllohet me vazo dhe gurë makina e ish-ministrit (FOTOT)

Një qytetar ka alarmuar Ilir Beqajn dhe policinë e Shtetit pasi në mënyrë të papritur ka nisur të fyejë ish-ministrin ...

Proportion
olsi2 vjet

Patozi: Shqipëria ka vetëm dy oligarkë, Basha pret pas ferrës…

Në një intervistë për emisionin “Provokacja” në ABC News, ish-nënkryetari i PD-së, Astrit Patozi ka thënë se në Shqipëri nuk ...

Proportion
vitiola hapur2 vjet

Ngjarja në Fushë-Krujë, Vasili: Flet edhe Zëri i Amerikës, Rama e ha turpin me bukë

  Deputeti i LSI, Petrit Vasili ka komentuar në Facebook rastin e dhunës ndaj Xhisiela Malokut, për të cilën akuzohet ...

Proportion
vitiola hapur2 vjet

“Kush lind fëmijë pas janarit do përfitojë 400 mijë lekë”, Rama iu përgjigjet kritikëve: Kaq është mundësia…

Mbrëmjen e sotme gjatë një takimi në Korçë për anëtarësimet e reja në PS, Rama ka folur edhe për shpërblimet ...

Proportion
olsi2 vjet

Ngjarja në Fushë Krujë/ Luan Rama: Aleanca e Grave Deputete hesht si shëmtia e Kuvendit ku unë…

Zëvendëskryetari i LSI-së Luan Rama ka reaguar në lidhje me rastin e Xhisela Malokut. “Do të duhej të iniconte një ...

Proportion
vitiola hapur2 vjet

 “Do apo s’do ti, ekonomia është rritur”, Rama replikon me komentuesin

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur një komentuesi në rubrikën “Përgjigjja ime” në Facebook. Pyetjet e komentuesit lidheshin me ekonominë, ...

Proportion
olsi2 vjet

PD i përgjigjet deputetit të PS: Ke fshehur 7 pasuri të paluajtshme

Pas akuzave të deputetit Ervin Bushati se kunati i Lulzim Bashës ka përfituar miliona lekë ka reaguar Partia Demokratike. Këshilltari ...

Proportion
xhensila nako2 vjet

“Rama kyç gojën për krimet në vend”, Vasili zbulon arsyen e heshtjes së kryeministrit

Kreu i grupit parlamentar të LSI-së Petrit Vasili nisur nga zhvillimet e fundit në vend, kërkon reagimin e kryeministrit Edi ...