Kategori: miks2miks

Proportion
xhensila nako3 vjet

Burri e tradhtonte me 70 vjeçaren, gruaja e godet 8 herë në fytyrë me gërshërë dhe…

Pasi mori vesh që bashkëshorti i saj e tradhtonte Charlotte Laudat ka marrë gërshërët dhe ka kanosur se do ta ...

Proportion
xhensila nako3 vjet

Njihuni me adoleshentin më të gjatë në botë (Emri)

Megjithëse është vetëm 16 vjeç, Brandon Marshall konsiderohet si adoleshenti më i gjatë në botë. Ai është 2.25 metra, vitin ...

Proportion
xhensila nako3 vjet

Ngjarje e rrallë/ 19 vjeçarja bëhet nënë, por nuk kishte asnjë shenjë që ishte shtatzënë

Një vajzë 19-vjeçare angleze me emrin Charlotte Thomson ka rrëfyer historinë e saj e cila ende duket e pabesueshme edhe ...

Proportion
xhensila nako3 vjet

Fenomen i veçantë në hartën e qiellit, sot priten supriza për të gjitha shenjat

Sot do zbulojmë fuqinë tonë shpirterore. Bëhet fjalë për pozicionin e palëvizshëm të Jupietrit pak para se të bëhet i ...

Proportion
Hapur Portal3 vjet

Zbulohet kopja më e vjetër e Kur’anit, mund të jetë të paktën 1370-vjeçare

Një kopje e lashtë e Kur’anit e gjetur në Universitetin e Birmingemit mund të ketë qenë e Abu Bakr, një ...

Proportion
xhensila nako3 vjet

Publikohet raporti/ Cili është kryeqyteti i kokainës në Europë?

Qendra Europiane për Monitorimin e Drogës dhe Varësia ka publikuar raportin e saj të fundit për përdorimin e drogës në ...

Proportion
Hapur Portal3 vjet

Këta janë miliarderët pa shkollë të mesme

Rrëfimet për miliarderët e suksesshëm janë më së shumti frymëzim për një numër të madh banorësh të planetit dhe derisa ...

Proportion
Hapur Portal3 vjet

I dërgon foto nudo të dashurës por ia shikon vjehrri, vlonjatit i ndodh “gjëma”

Një 35-vjeçar i martuar kishte nisur një lidhje me një vajzë 25-vjeçare. Sipas gazetarit të “Aldo Morning Shoë” vajza i ...

Proportion
Hapur Portal3 vjet

Dëgjojeni perlën e ‘Çmendina dublim’/ Krimi, krimi, krimi, mafia, mafia, droga n’gojë…

Deklarata e Edi Ramës në Kuvend e jo vetëm janë bërë frymëzim për djemtë e ‘Çmendina Dublim’ që të krijojnë ...

Proportion
Hapur Portal3 vjet

Rrëfimi rrënqethës: Mamaja më mbylli në dhomë me përdhunuesin, ajo bënte rojën jashtë

Një 27-vjeçare në Britani ka rrëfyer historinë e saj prekëse nga adoleshenca, teksa akuzon nënën e saj se ka lënë një ...

Proportion
xhensila nako3 vjet

Si ka qenë Shqipëria në vitin 1848?! Shikoni si e paraqet piktori i njohur anglez

Ndonëse në vitet 1800, shumë gjëra nuk mund të dokumentoheshin, për shkak të mungesës së teknologjisë që ekziston sot, kanë ...

Proportion
Hapur Portal3 vjet

Horoskopi financiar për vitin 2018, këto shenja do të “mbushin xhepat”

Ti keni nën kontroll financat tuaja është një gjë e mirë. Horoskopi 2018 sugjeron se si duhet të menaxhojmë financat ...