Kategori: Kronike

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Video/ Publikohen datat, kur u larguan nga Shqipëria ish-zyrtarët e policisë

Gazetari i Tv Klan Dashamir Biçaku ka publikuar datat e daljes nga Shqipëria të tre ish-zyrtarëve të lartë të policisë, ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Deputeti i PS i bën thirrje 3 ish-zyrtarëve të Policisë: Dorëzohuni një orë e më parë sepse…

Deputeti i PS Pjerin Ndreu i ben thirrje ish zyrtareve te Policise se Vlores qe jane ne kerkim pasi mbi ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Sekuestrohet Santa Quaranta dhe pronat e tjera të Klement Balilit

Gykata e Krimeve të Rënda miratoi sekuestron preventive për mostjetërsimin e “Santa Quarantas” dhe disa apartamente, troje, dyqane të Klement ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Edhe 8 drejtorë dhe ish-drejtorë policie në hetim për dosjen ‘Habilaj’. Ja cilët …

Përveç tre ish-drejtuesve vendorë të policisë së Vlorës edhe 8 zyrtarë të tjerë, ish-drejtorë policie dhe shefa komisariatesh, të cilët ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Dosja ‘Habilaj’, një tjetër ish-zyrtar policie shpallet në kërkim. Ja emri

Një tjetër zyrtar policie është shpallur në kërkim si i lidhur me dosjen ‘Habilaj’. Burime nga prokuroria e Krimeve të ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

“Urdhërndalimet”, reagon MB: Në banesat e ish drejtuesve të policisë gjetëm prova të rëndësishme

Ministria e Brendshme ka dhënë detaje në lidhje me urdhërarrestet e lëshuara nga Prokuroria për tre ish drejtues të policisë. ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Krimi godet familjen. Në Kavajë burri ther gruan .

  Në sherr e sipër një burrë ka vrarë gruan e tij me thikë në fshatin Karpen të Kavajës. Sami ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Arratiset nga vendi njëri prej oficerëve ndaj të cilëve është lëshuar urdhër-arresti

Oficeri Gjergj Kohila, për të cilin ka një mandat arresti për çështjen “Habilaj”, është shpallur person në kërkim. Informacione jozyrtare ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

FOTO/ Kush është Sokol Bode, ish-drejtori që pritet të arrestohet (u shfaq në krahë të Habilajve)

Një prej tre ish-drejtorëve për të cilët është lëshuar urdhërarresti nga Prokuroria është edhe ish-drejtori i Postës në Dhërmi, Sokol ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Zbulohen emrat e tjerë të drejtuesve të policisë që do të arrestohen

Zbulohen edhe dy emra të tjerë që pritet të arrestohen mes drejtuesve të policisë, pasi akuzohen nga Prokuroria e Krimeve të ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Çështja Tahiri’/ Ja zyrtari i lartë që do të arrestohet në këto momente…

Një prej të zyrtarëve për të cilën është lëshuar urdhër-arrest nga prokuroria është ish-drejtori i Policisë së Vlorës, Jaeld Çela. ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Dosja “Habilaj”, Prokuroria lëshon tre urdhërarreste për ish-zyrtarët e lartë

Tre urdhër arreste janë lëshuar nga Prokuroria për ish zyrtarë të lartë të Policisë së Shtetit. Ish zyrtarët dyshohen si ...