Kategori: Kronike

Proportion
xhensila nako23 orë

Kjo është efektivja e policisë që iu vu tritol në oborrin e banesës në Durrës (Foto)

Është zbuluar fotografia e efektives së policisë, të cilës iu vendos eksploziv në oborrin e banesës, gjatë natës së kaluar. ...

Proportion
xhensila nako23 orë

Ekzekutohet në prag të derës shqiptari në Romë, u qëllua me plumba në kokë e gjoks

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku është ekzekutuar me armë zjarri një shqiptar 45-vjeçar. Mediet fqinje raportojnë ...

Proportion
xhensila nako24 orë

Zbulohet emri, kush është policja që iu bë atentat me tritol në Durrës,

Zbardhen detaje të reja nga shpërthimi me tritol në makinën e punonjëses së policisë, në Durrës. Sipas “Balkanweb” tritoli i ...

Proportion
xhensila nako24 orë

“Shpërthimi u dëgjua në të gjithë Durrësin”! Atentati me tritol “Audi-t” të polices në Durrës

Qyteti i Durrësit është tronditur mbrëmjen e kaluar nga një shpërthim tritoli, ku shënjestër ka qenë një punonjëse policie. Policia ...

Proportion
Hapur Portal2 ditë

EMRAT/ Trafikuan 1.2 ton kokainë nga Karaibet në Greqi, kush janë organizatori dhe pesë shqiptarët e tjerë të arrestuar

Policia greke ka zbardhur aktivitetin e organizatës ndërkombëtare të trafikut të kokainës,anëtarët e së cilës u arrestuan mëngjesin e së ...

Proportion
xhensila nako2 ditë

LAJM I FUNDIT/ Zjarr në një pikë bombolash gazi tek “Myslym Shyri” në Tiranë

Një zjarr ka përfshirë një pikë mbushjeje të bombolave të gazit në qendër të kryeqytetit. Sipas informacioneve të para, zjarri ...

Proportion
xhensila nako2 ditë

Emri/Kapet në Gjermani dhe ekstradohet drejt Shqipërisë 37-vjeçari i dënuar me 9 vite burg (Detaje)

Një tjetër i kërkuar, i dënuar për vjedhje me dhunë nën kërcënimin e armëve, bie në pranga falë shkëmbimit të ...

Proportion
xhensila nako2 ditë

Tragjedi në Kavajë, fëmija 2 muajsh humb jetën.Çfarë tregojnë burimet nga spitali

Një fëmijë dy muajsh nga fshati Bago i Kavajës ka gjetur vdekjen mëngjesin e sotëm në banesën e vet dhe ...

Proportion
xhensila nako2 ditë

‘Më qëlluan, shpëtova mirë’, zbardhet ngjarja në Vlorë. Dorëzohet autori i të shtënave: Nuk kisha motiv, por…

Zbardhet ngjarja e djeshme ne zonen e Ujit te Ftohte ne Vlore, kur nje person qelloi me arme dhe me ...

Proportion
xhensila nako2 ditë

Vidhnin banesat e dëmtuara nga tërmeti në Durrës, pranga dy hajdutëve

Dy persona kane rene ne prangat e policise, pasi akuzohen per vjedhje te banesave te demtuara nga termeti i 26 ...

Proportion
xhensila nako2 ditë

Sekuestrohet 1 ton drogë në Greqi, detaje:Vinte nga Shqipëria, 6 në pranga

Policia greke në bashkëpunim me DEA-n amerikane kanë sekuestruar një sasi prej pothuajse 1 ton kokainë mëngjesin e së shtunës ...

Proportion
xhensila nako3 ditë

Aksident në Elbasan, humb kontrollin e motoçikletës dhe përplaset me mbrojtësen metalike të rrugës

Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në aksin Elbasan-Papër, ku raportohet për një person të plagosur. Burime zyrtare nga ...