Kategori: Hollywoodlife

Proportion
Hapur Portal3 vjet

FOTO/ “Playboy” heq dorë nga tradita, ja çfarë publikon në numrin e fundit të revistës

Është revista e famshme për publikimin e fotove të femrave kryesisht bjonde, me linja trupore mbresëlënëse dhe me dy veshët ...

Proportion
Hapur Portal3 vjet

‘Mr. Bean’ do të bëhet baba në moshën 62- vjeçare

Rowan Atkinson, i cili njihet më mirë për portretizimet e “Mr. Bean”, Edmund Blackadder dhe më vonë, Johnny English, do ...

Proportion
Hapur Portal3 vjet

Brad Pitt lë pas historinë me Jolie, në lidhje me princeshën e Monakos?

Tabloidet amerikane kanë shkruar së fundmi se Brad Pitt është përfshirë në një lidhje dashurie me princeshën e Monakos, Charlotte ...

Proportion
portal3 vjet

Asht dhe lëkurë, kështu ka mbetur Angelina Jolie

Edhe pse së fundmi aktorja 42-vjeçare është dobësuar aq shumë sa që duket  një skelet i vërtetë. Por edhe dobësinë ...

Proportion
portal3 vjet

Publikohet trileri i filmit erotik që i çmend femrat e botës “Fifty Shades Freed”

Në rregull, e dimë që triologjia e Fifty Shades ka një mijë probleme, por s’kemi ç’i bëjmë. Duhet (duam) ta ...

Proportion
Hapur Portal3 vjet

Skandali seksual në “Hollywood”, producenti Weinstein drejtë arrestimit

Producenti i famshëm Weinstein i gjendur në mesin e skandaleve që kanë tronditur Hollivudin po përballet me pasojat e veprimeve ...

Proportion
Hapur Portal3 vjet

Dokumentar për vegjetarizmin nga Paul McCartney (Video)

Ish-anëtari i “The Beatles”, Paul McCartney ka përgatitur një dokumentar, në mbështetje të fushatës së tij për të reduktuar ngrënien ...

Proportion
Hapur Portal3 vjet

Këta janë yjet dhe fëmijët e tyre që kanë ngjashmëri të “frikshme” me njëra-tjetrën

Megjithësë kanë lidhje gjaku ngjashmëria e tyre i kalon kufijtë. Nënë e bijë në dukje si binjake. Këto janë yjet ...