Kategori: Hollywoodlife

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Nicole Scherzinger: Lewis ishte një mashkull egoist

Nicole Scherzinger ka “goditur” ish të dashurin e saj Lewis Hamilton në një intervistë të dhënë së fundmi. E pyetur ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Princi Harry dhe Meghan rrëfejnë dashurinë…

Princi Harry dhe aktorja Maghan Markel u kthyen në çiftin më të përfolur të momentit pas shpalljes së fejesës, ditën ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Brad Pitt kërkon ‘’të blejë’’ me para fëmijët, oferta e çmendur që i ka bërë Angelinës

Divorci nuk ka për të qenë një punë e lehtë për çiftin e famshëm hollivudian, Brad Pitt dhe Angelina Jolie. ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Kur Meryl Streep takon Anna Wintour (titra shqip)

Dikur, aktorja me famë botërore, Meryl Streep luante rolin e kryeredaktores së “Vogue” Anna Sintour në filmin e famshëm, “Djalli ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Sfilata e ‘Victoria Secret’, modele që rrëzohen dhe veshje që shkëlqejnë

Sfilata e Victoria’s Secret u mbajt këtë vit në Shanghai.Atmosfera shumë orientale dhe kimia shumë e mirë mes stafit dhe ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Kina refuzon Gigi Hadid. Modelja nuk do të sfilojë në show-n e Shanghait, Kina nuk e do

Kina refuzon modelen  Gigi Hadid e cila së bashku me koleget e saj do të sfilonte në Shanghai, në pasarelën ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Angelina Petrova, tifozja speciale e Leo Mesit (foto)

Lionel Mesi ka shumë fansa në të gjithë botën. Mes tyre, fëmijë, të rritur, adoleshentë, meshkuj e femra. E, një ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

E akuzuan se kishte kërkuar favore seksuale, reagon Sylvester Stallone

Skandali seksual në SHBA dhe në Britani duket se nuk kanë të ndalur, ku një serë emrash publikë dhe me ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Rihanna, je e shëndoshë!

Rihanna gjithmonë është mbajtur si një prej personazheve më seksi të skenës.   Gjithmonë në formë dhe sensuale, të paktën ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Menduan se Taylor Swift i dedikoi këngë, reagon Ed Sheeran

Ed Sheeran i është përgjigjur spekulimeve rreth këngës së re të Taylor Swift, “Dress”, e cila përflitet se i dedikohet ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

FOTO/ “Playboy” heq dorë nga tradita, ja çfarë publikon në numrin e fundit të revistës

Është revista e famshme për publikimin e fotove të femrave kryesisht bjonde, me linja trupore mbresëlënëse dhe me dy veshët ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

‘Mr. Bean’ do të bëhet baba në moshën 62- vjeçare

Rowan Atkinson, i cili njihet më mirë për portretizimet e “Mr. Bean”, Edmund Blackadder dhe më vonë, Johnny English, do ...