Kategori: Hollywoodlife

Proportion
portal2 vjet

Publikohet trileri i filmit erotik që i çmend femrat e botës “Fifty Shades Freed”

Në rregull, e dimë që triologjia e Fifty Shades ka një mijë probleme, por s’kemi ç’i bëjmë. Duhet (duam) ta ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Skandali seksual në “Hollywood”, producenti Weinstein drejtë arrestimit

Producenti i famshëm Weinstein i gjendur në mesin e skandaleve që kanë tronditur Hollivudin po përballet me pasojat e veprimeve ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Dokumentar për vegjetarizmin nga Paul McCartney (Video)

Ish-anëtari i “The Beatles”, Paul McCartney ka përgatitur një dokumentar, në mbështetje të fushatës së tij për të reduktuar ngrënien ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Këta janë yjet dhe fëmijët e tyre që kanë ngjashmëri të “frikshme” me njëra-tjetrën

Megjithësë kanë lidhje gjaku ngjashmëria e tyre i kalon kufijtë. Nënë e bijë në dukje si binjake. Këto janë yjet ...