Kategori: Hollywoodlife

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Khloe Kardashian e pranon më në fund: Ëndrra ime…

Khloe Kardashian më në fund ka konfirmuar shtatzëninë e saj me një postim në Instagram. Bukuroshja 33 vjeçare shpërndau një ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Rikthimi i Selenës me Justin Bieber, mamaja e këngëtares përfundon në spital pas lajmit

Duket se rikthimi i çiftit më të komentuar në Hollywood, Selena Gomez dhe Justin Bieber, nuk ka marrë aprovimin e ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Nga dushi drejt e në Instagram! Nëna e Rita Orës kopjon të bijën

Muajin e kaluar u mbajt eventi ‘MTV EMA Aëards’ të cilin e drejtoi këngëtarja shqiptare Rita Ora. Atë natë Rita ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Temperaturat nën zero, Angelina Jolie sfidon të ftohtin

Megjithëse temperaturat në New York të premten mbrëma ishin nën zero, kjo nuk e ka penguar aspak aktoren Angelina Jolie ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

U shfaq e padepiluar në reklamë, modelja krijon zhurmë në rrjetet sociale

Gigi Hadid është një ndër modelet më të kërkuar dhe më të bukura në botë. Dhe si çdo personazh i ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Aktori që u vra nga ish e dashura modele , pas autopsisë hetimet…

Hetimi në lidhje me vrasjen e aktorit të njohur Vatan Şaşmaz, i cili u ekzekutua nga ish e dashura, modelja ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Gjendet e vdekur në hotel, këngëtarja vuante nga një tumor në tru dhe epilepsia

Një këngëtare britanike është gjetur e vdekur në dhomën e saj të hotelit në Katar. Daniella Obeng, 32-vjeç ishte larguar ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Mohoi lidhjen me boksierin e martuar, del videoja e këngëtares në momente intime me të

Këto dy ditë kanë qarkulluar disa foto të Rita Orës dhe boksierit të njohur Conor McGregor, duke aluduar se mes ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Selena e pranon publikisht: Rikthehet te dashuria e vjetër

Selena Gomez  ka pranuar publikisht se i është kthyer dashurisë së parë, këngëtarit Justin Bieber. Këngëtarja 25-vjeçare dhe reperi i njohur ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Shokon vejusha 47 vjeçare: Kam shkuar me 100 burra të martuar që t’ju shpëtoj martesat

Tradhtia është e mirë për martesën. Kështu është shprehur një vejushë e pasur, e cila ka rrëfyer se ka pasur ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Nicole Scherzinger: Lewis ishte një mashkull egoist

Nicole Scherzinger ka “goditur” ish të dashurin e saj Lewis Hamilton në një intervistë të dhënë së fundmi. E pyetur ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Princi Harry dhe Meghan rrëfejnë dashurinë…

Princi Harry dhe aktorja Maghan Markel u kthyen në çiftin më të përfolur të momentit pas shpalljes së fejesës, ditën ...