Kategori: Hollywoodlife

Proportion
Hapur Portal2 muaj

Ja si e ka parandjerë Rodriguez se do të ishte partneri i JLo

  Alex Rodriguez duket se e ka parandjerë se do të ishte përkrah Jennifer Lopez si partneri i saj. Ai ...

Proportion
xhensila nako2 muaj

FOTOT: Jay-Z nuk di ku të çojë paratë, zyrtarisht i pari reper miliarder në botë

Jay-Z është shpallur miliarderi i parë i hip-hopit në botë.Lajmi u bë i ditur nga Forbes. Reperi arriti të ndërtojë ...

Proportion
Hapur Portal2 muaj

VIDEO/Po dilte me të shoqin nga hoteli, Miley puthet me zor nga fansi

  Këngëtarja Miley Cyrus është puthur me dhunë nga një fans, teksa po dilte me bashkëshortin Liam Hemsworth nga një ...

Proportion
xhensila nako2 muaj

“Albumi i ri vjen bashkë me prezervativë”, Miley Cyrus thyen tabutë dhe jep lajmin e papritur

Sapo ka publikuar një CD me gjashtë këngë, të cilën e ka titulluar “She Is Coming”, (Ajo po vjen). Që ...

Proportion
xhensila nako2 muaj

Videoja që tronditi rrjetin/Ia paskemi ditur gjithë jetën emrin gabim, këngëtares me famë botërore

Fansat e Rihannës u tronditën kur zbuluan se gjatë gjithë kësaj kohe e kanë shqiptuar gabim emrin e këngëtares, pasi ...

Proportion
Hapur Portal2 muaj

Ja si dukeshin yjet hollivudianë në mbrëmjen e maturës (Foto)

Yjet hollivudianë duken rrezëllitës dhe pothuajse të pakapshëm kur shfaqen në tapetin e kuq. E megjithatë, si të gjithë njerëzit ...

Proportion
Hapur Portal2 muaj

Kërkohet dado për foshnjen mbretërore, ja sa do të paguhet në vit

  Princ Harry dhe dukesha Meghan Markle, të cilët u bënë prindër për të parën herë këtë muaj, duket se ...

Proportion
xhensila nako2 muaj

Të suksesshëm dhe pa shkollë/ Njihuni me figurat që zotërojnë një pasuri marramendëse, por nuk i përfunduan dot studimet

Edhe pse shumë persona nuk kanë përfunduar studimet, kjo nuk i ndali për as edhe një moment që ata të ...

Proportion
xhensila nako2 muaj

Ngjashmëri e frikshme me personazhet historike/Të famshmit e sotëm duket sikur kanë ardhur nga e shkuara(Fotot)

Leonardo DiCaprio, Marck Zuckerberg, Eminem, Ellen DeGeneres. Përveçse të jesh i pasur dhe i famshëm, çka kanë të përbashkët të ...

Proportion
Hapur Portal2 muaj

Ja si do të duket fytyra e bebit të Princit dhe Meghan kur të rritet

  Archie është fëmija më i përfolur së fundmi. Meghan dhe Princ Harry u bënë prindër për herë të parë ...

Proportion
xhensila nako2 muaj

Duartrokitjet nuk kishin të ndalur! Ky është filmi që mori mbështetje pafund në festivalin e Kanës

“Once Upon a Time in Hollywood” (Na ishte një herë në Hollivud), filmi i shumëpritur dhe shumëpwrfolur u shfaq premierë ...

Proportion
xhensila nako2 muaj

E mahnitshme! Zbulohet shtëpia superluksoze ku fshihej Rihanna, ndjekësit e pikasën nga këto detaje

31-vjeçarja e muzikës pop, Rihanna rrëfeu se ka jetuar në Londër për një vit, në mënyrë të fshehtë.Ajo kishte thënë ...