Kategori: Hollywoodlife

Proportion
xhensila nako2 muaj

Triumfoi në Oscar, regjizorja kishte realizuar edhe një dokumentar për Kosovën(Video)

“Free Solo”, dokumentar i realizuar nga regjisorët Elizabeth Chai Vasarhelyi dhe Jimmy Chin, ka arritur të triumfojë në ceremoninë e ...

Proportion
xhensila nako2 muaj

Sot edicioni i 91-të i ndarjes së çmimeve Oscar, ç’duhet të dini për ceremoninë dhe nominimet

Oscar është padyshim një ndër ceremonitë më të mirëpritura të kalendarit hollivudian. Oscar 2019 shënon edicionin e 91-të të ndarjeve ...

Proportion
xhensila nako2 muaj

Për këtë fustan po flet mbarë bota, kush ka guxim ta veshë pasi ia pa Kim Kardashianit

Për këtë fustan po flet mbarë bota në këto momente. Shanset janë që të vazhdojë të flitet për të edhe ...

Proportion
xhensila nako2 muaj

Çifti i njohur i showbizit s’kanë bërë s*ks derisa u martuan dhe arsyeja do t’ju habisë

Këngëtari Justin Bieber dhe modelja Hailey Baldwin i kanë treguar gjithë botës për dashurinë e tyre kur shpallën fejesën. Justin ...

Proportion
Hapur Portal3 muaj

FOTO/ E thonë shkencëtarët, kjo është femra me trupin më e bukur në botë

Modelja dhe aktorja angleze Kelly Brook është shpallur femra më e bukur në botë nga shkencëtarët e Universiteti të Teksasit. ...

Proportion
Hapur Portal3 muaj

Dikur top-modele në kopertinën e Vogue, tani jeton rrugëve duke lypur

Dikur ajo ishte një nga modelet më të njohura, një imazh në kopertinën e revistës Vogue. Në kulmin e karrierës ...

Proportion
xhensila nako3 muaj

Përgjigja e frikshme e Michael Jackson kur pyetet për përdhunimin e fëmijëve (VIDEO)

I ulur në një karrige përballë avokatëve, Michael Jackson është pyetur drejtpërdrejt para kamerës nëse ai është një pedofil dhe ...

Proportion
xhensila nako3 muaj

Edhe fansat e kapën këtë detaj, ja çfarë bën Meghan Markle para se të shkojë në takimet zyrtare

Shtatzënia nuk e ka penguar Meghan Markle që të vazhdojë punën e saj si dukeshë dhe të jetë e pranishme ...

Proportion
xhensila nako3 muaj

Sot është kënga më e dëgjuar, këngëtarja zbulon detajet:E shkruajtën tekstin kur ishim dehur

Këngëtarja dhe tekstshkruesja me origjinë shqiptare, Njomza është zgjuar shumë e lumtur ditën e sotme. Dy këngët, tekstet e të ...

Proportion
xhensila nako3 muaj

Meghan e mbushi kupën dhe Mbretëresha Elisabeth po bën planin si ta ndajë nga Harry

Meghan Markle nuk gëzon më simpatinë e Mbretëreshës Elizabeth. Dhe ndoshta ajo po përgatit një plan divorci. Sipas revistës Globe, ...

Proportion
xhensila nako3 muaj

Abuzimet seksuale të Michael Jackson me fëmijët: Dokumentari që po trondit botën

Për Mbretin e Popit është folur shumë në lidhje me historitë e abuzimeve seksuale me fëmijët, madje ka pasur edhe ...

Proportion
xhensila nako3 muaj

Dy muaj pas ndarjes, Chris Zylka kërkon të rikthehet sërish me Paris Hilton

Dy muaj më parë Paris Hilton dhe ish-partneri i saj, Chris Zylka, i dhanë fund fejesës. Në mediat rozë u ...