Kategori: Hollywoodlife

Proportion
vitiola hapur3 ditë

Meghan Markle zbulon arsyen pse i ati do të mungojë ditën e dasmës mbretërore

  Kanë mbetur pak ditë nga dasma mbretërore e Britanisë së Madhe, e cila organizohet ditën e shtunë. Siç është ...

Proportion
xhensila nako3 ditë

Zbulohet metoda mrekullibërëse: Khloe Kardashian ka trupin “e ëndrrave” falë dietës me uthull molle. Ja si duhet ta përdorni

Sezoni veror na ka bërë edhe më të përgjegjshëm për të humbur peshë, në mënyrë që rrobat e banjës të ...

Proportion
xhensila nako1 javë

‘Tërbohet’ Jolie pas lajmit që po thyen rrjetin: Ribashkohen Pitt dhe Aniston, duan fëmijë

Një lajm aspak i vërtetë rezulton ai që ka qarkulluar këto orë për Jennifer Aniston që do të ketë një ...

Proportion
xhensila nako1 javë

Nëna e Beyonces flet për karrierën e të bijës: Në fillimet e saj nuk donte t’ia dinte për ne, ja çfarë i kërkonte e motra

Beyonce është padyshim një nga këngëtaret më me influencë e cila e ka nisur karrierën e saj që në moshë ...

Proportion
xhensila nako2 javë

Nuk flisnin me njëra-tjetrën prej 4 vitesh, konflikti mes dy këngëtareve sapo u rregullua, nga një degë ulliri

Ndonëse mike të pandara dikur, shoqëria mes dy këngëtareve të njohura u prish për shkak të disa balerinave të tyre ...

Proportion
Hapur Portal3 javë

Sekretet e një forme perfekte, edhe ne mund të hamë si Jennifer Aniston

Ajo është 47 vjeç, por fiziku i saj nuk tregon më shumë se 25. Aktorja Jennifer Aniston, duket se ka ...

Proportion
xhensila nako3 javë

Incidenti “hot” i aktores së njohur: Kisha lënë hapur derën e tualetit në avion, pasagjeri më pa pjesët intime

E ftuar në ‘talk show’ amerikan ‘Jimmy Kimmel Live!’, aktorja Scarlett Johansson ka rrëfyer një incident që e vuri shumë ...

Proportion
xhensila nako4 javë

Brenda shtëpisë përrallore të familjes Obama (Foto)

Megjithëse familja Obama është larguar nga Shtëpia e Bardhë, ku vendin tashmë e ka zënë presidenti i ri i SHBA ...

Proportion
xhensila nako4 javë

Një tjetër skandal për Khloe Kardashian dhe burrin e saj. Në 16 shkurt Tristan…

Pas videos dhe fotove që u publikuan pak ditë më parë, që tregonin qartë se i dashuri i Khloe Kardashian ...

Proportion
xhensila nako4 javë

Beyonce ndez skenën e festivalit, por look-u i saj i çmendi të gjithë(Fotot)

Javën e kaluar ajo ndezi skenën e festivalit Coachella në Kaliforni, po ashtu edhe dje ka çuar në këmbë spektatorët ...

Proportion
xhensila nako4 javë

“50 Shades” i paska shkaktuar Dakotës probleme të rënda, rrëfehet aktorja: Shkova në terapi sepse skenat erotike…

Pas trilogjisë “50 Shades” jeta dhe karriera e aktores kryesore Dakota Jonson nuk ka qenë më e njëjta. Në numrin ...

Proportion
xhensila nako1 muaj

Dita e madhe në 19 maj, por princ Harry po mundohet t’i largohet këtij detaji të dasmës

Edhe pse prej kohësh po përflitet dasma mbretërore e cila do të mbahet në 19 maj Meghan Markle ka ditur ...