Kategori: Fokus

Proportion
elidiana saraci2 vjet

Aksident i rëndë në Shkodër/ Makina përplaset me motoçikletën, shoferi në luftë për jetën

Pas aksidentit tragjik në aksin rrugor Fier-Levan, ku një person mbeti i vdekur, një tjetër aksident është shënuar në Shkodër. ...

Proportion
elidiana saraci2 vjet

Aksident tragjik në aksin Fier-Levan/ Përmbyset makina, vdes një person

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Fier-Levan. Një makinë tip ‘Fuoristradë’ është përmbysur duke shkaktuar kështë vdekjen e një ...

Proportion
elidiana saraci2 vjet

Çfarë ndodhi mbrëmë në Tiranë?/ Shoferi dehur-policisë: “A të shtrihen gjysmë ore këtu, se vetëm një teke…”

“Fundjava sapo ka nisur, mos nxito, festo por mos drejto nën efektin e alkoolit”-apelon policia, e cila në aksionin e ...

Proportion
xhensila nako2 vjet

“Të ndalet kjo masakër”, banorët e Verrisë sërish në protestë kundër inceneratorëve(Fotot)

Banorët e Verrisë në Fier kanë sfiduar temperaturat e larta dhe kanë protestuar përmë shumë se një orë kundër ndërtimit ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

VIDEO/ Qytetarët denoncojnë: Ndërtimet buzë detit në Sarandë po shkatërrojnë plazhet tona!

Pak minuta pasi portali hapur.al publikoi një status të Gjergj Bojaxhiut, i cili denonconte ndërtimet 10 metra larg detit në ...

Proportion
elidiana saraci2 vjet

Udhëtimi tragjik i 57-vjeçares shqiptare/ Niset për Gjermani, por ndërron jetë në autobus

57 vjeçarja T.B në orët e para të mëngjesit të sotëm ishte nisur nga Peja me autobus për një udhëtim ...

Proportion
xhensila nako2 vjet

Emri/Akuzat për tjetërsim të 500 hektarë tokë, skema e biznesmenit vlonjat për pronat që zotërohen nga politikanë dhe…

Prokuroria e Vlorës ka ankimuar një seri procesesh gjyqësore, ku shtetasi Pëllumb Petritaj është akuzuar për tjetërsimin nëpërmjet falsifikimit të ...

Proportion
xhensila nako2 vjet

Grabitja në Kamëz/Pse grabitësit piketuan dyqanin e familjes Buçi, flet bashkëpunëtori në krim: Nuk kam faj, Ladi më tha…

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja kriminale që tronditi mbarë opinionin publik, ku u vra shtetasi Agim Buci gjatë ...

Proportion
xhensila nako2 vjet

Shërbimi më i ri në Tiranë: Lehtësi për qytetarët me bankomatin për dokumentet

Njësoj si një bankomat, edhe njësitë administrative të Tiranës ofrojnë shërbim më të thjeshtë për qytetarë, që vetëm në pak ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Gjergj Bojaxhi nxjerr video-skandalin mbi betonizimin e Sarandës dhe lejet e Kryetares së Bashkisë

Gjergj Bojaxhi ka denoncuar me një status në facebook ndërtimet në bregun e detit të Sarandës të cilat janë bërë ...

Proportion
elidiana saraci2 vjet

E rëndë në Vlorë/ Prindërit e 11-vjeçares denoncojnë mësuesin pedofil: E puthte dhe i bënte shenja vajzës!

Një rast i rëndë pedofilie ka ndodhur në një fshat në Qarkun e Vlorës. Një 11-vjeçare është ngacmuar nga mësuesi ...

Proportion
elidiana saraci2 vjet

“Mua më nxjerrin kleçka për çatinë, Tirana mbushet me kulla”/ Rama përplaset me qytetarin: Veshët i ke në kazan!

Pas postimit të kryeministrit Rama se “Mjaftojnë 3 minuta për të ngritur në këmbë ministrin përkatës në mbështetje të së ...