Kategori: Bota

Proportion
Hapur Portal3 ditë

Kërcënon ministri serb Daçiç: Në Kosovë mund të shpërthejë zjarri!

Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiç, ka folur për zyrtarët e KQZ-së, të cilët dyshohet se u helmuan nga ...

Proportion
Hapur Portal3 ditë

Fëmija lind pa sy, mamaja e braktis

Një jetimore po kërkon prindër që të birësojnë një fëmijë që ka lindur ndryshe. Aleksandr K, në Rusi, ka lindur ...

Proportion
Hapur Portal3 ditë

U përdhunua para se të vritej me gurë, i jepet lamtumira politikanes

  Pavarësisht luftimeve, ishte e pamundur që ata të mos i jepnin lamtumirën e fundit 35-vjeçares. Vdekja e saj në ...

Proportion
Hapur Portal3 ditë

Dënimi nga BE, Erdogan reagon ashpër: Vëllezërit tanë ikin nga bombat, ne i strehojmë! Drejt vendit tonë janë shkrepur mbi 700 …

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan, ka deklaruar se gjatë operacionit “Burimi i Paqes” drejt Turqisë janë shkrepur mbi 700 ...

Proportion
Hapur Portal3 ditë

E bija e Trump i ka vënë syrin postit të të atit, zbulohet detaji që e nxjerr ‘zbuluar’ (FOTO)

Vajza e presidentit të SHBA, Ivanka Trump 37 vjeçe duket se e ka marrë seriozisht rrugën për në Shtëpinë e ...

Proportion
Hapur Portal3 ditë

“Bëje ose vdis” deri më 31 tetor/Mbretëresha vë me shpatulla pas murit Boris Johnson (FOTO)

Kryeministri britanik rinovoi premtimin e tij për ‘jetë a vdekje’ për ta mbyllur Brexit deri më 31 tetor, pasi Mbretëresha ...

Proportion
xhensila nako4 ditë

Bota në tension, vdes politikania dhe gazetari nga bombardimet turke në Siri

Bombardimet në pjesën veriore të Sirisë po sjellin shpërngulje të mëdha në vend, ndërkohë që bota është në tension. Së ...

Proportion
Hapur Portal4 ditë

Mendimet e Milaim Zekës për Albin Kurtin, Hashim Thaçin dhe Ramush Haradinajn nuk mund të ishin më të sinqerta se kaq

Në puntatën e mbrëmjes së sotme të “Shiko kush LUAN” veç argëtimit dhe lojërave që i bënë personazhet e njohur ...

Proportion
Hapur Portal4 ditë

“Sa janë domatet?”/ Gruaja e Erdogan shfaqet në treg në mes të Beogradit, serbët e pyesin…(Foto)

Emine Erdogan, gruaja e Presidentit turk Rexhep Tajip Erdogan, duke e anashkaluar plotësisht protokollin, u shfaq në tregun Bajloni në ...

Proportion
Hapur Portal4 ditë

Japonia në kaos! Pasojat e tajfunit shkatërrues (FOTO)

Fill pasi tajfuni “Hagibis” goditi Japoninë, së paku 19 njerëz humbën jetën dhe 100 të tjerë raportohet se janë plagosur. ...

Proportion
Hapur Portal4 ditë

Merkel takon Macron-in para samitit të 17 tetorit

Presidenti francez Emmanuel Macron pret sot kancelaren Angela Merkel në Paris, përpara samitit të pritshëm të liderëve të BE më ...

Proportion
Hapur Portal5 ditë

Mund të përfundonte në tragjedi! Lulet e dasmës së Meghan Markle kanë vënë në rrezik jetën e Princeshës Charlotte

Ndonëse ka kaluar një vit nga dasma e Meghan Markle dhe Princit Harry, në media vazhdon ende të komentohet çdo ...