.

U nda nga Jonida Maliqi, aktori në krahët e vajzës së ministrit shqiptar

Ditët e fundit në mediat rozë qarkulloi lajmi për çiftin më të ri i showbizit shqiptar, Romeo Veshaj me vajzën e ministrit të Mbrojtjes, Niko Peleshit, Aleksia Peleshi. Sot ajo vendosi që të shuajë kureshtjen e publikut duke publikuar një foto në krahët e Romeos. Edhe disa dite me pare Aleksia ka ndarë në rrjete sociale foto në makinë dhe mashkulli pranë saj dukej si Romeo.

Nga ana tjetër Jonida Maliqi bëri me dije se ishte ndarë nga Romeo dhe Shën Valentini këtë vit e kishte gjetur beqare.
“Mua s’më pëlqen shumë kjo festë, sepse mendoj që Shën Valentin për çiftet duhet të ketë çdo ditë, për më tepër që këtë vit jam single”, u shpreh Jonida