.

E trishtë! Koronavirusi i merr jetën vëllait të politikanit kosovar

Vëllai i kryetarit të Rahovecit, Smajl Latifaj, ka ndërruar jetë pas infektimit me Covid-19.

Anëtari i AAK’së, Muharrem Nitaj, përmes një postimi në Facebook ka thënë se kryetari i Rahovecit e ka njoftuar për vdekjen e vëllaut të prekur me koronavirus.

“Veç lajme të hidhura po marrim. Sapo më njoftoi Kryetari i Rahovecit, Smajl Latifi, që i paska nderru jete vellai i madh, Ademi. Ka qene i prekur me covid 19. Jam pjese e dhimbjes dhe e merzise se tyre! Kolegut Smajl Latifi, Familjes dhe miqeve, ngushëllime”, ka shkruar Nitaj.