.

Lajm i fundit/ Aksident i rëndë, makina përplas per vdekje këmbësorin

Një person ka humbur jetën mbrëmjen e sotme në Fier, si pasojë e një aksidenti rrugor, sic rapprton per “News24”.
Aksidenti ka ndodhur në fshatin Zhupan, ku një automjet ka përplasur një person, i cili po ecte në anë të rrugës.

Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit, ndërsa policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.