.

Kamionçina e Bashkisë së Lezhës përplaset me BMW-në, plagoset shoferi dhe dërgohet në spital

Një kamionçinë e Bashkisë së Lezhës është përplasur me BMW-në teksa shoferi i Bashkisë është dëmtuar.
Shoferi ka marrë plagë të lehta dhe është dërguar në spitalin e Lezhës.Nuk dihen ende shkaqet apo rrethanat e ngjarjes.