.

A do ja hani me të vërtetë veshin Edi Ramës? Ja si përgjigjet Kryemadhi në Open

 

Në Open në Top Channel u fol për shembjen e Teatrit Kombëtar ku është e ftuar kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi.

Kryemadhi komentoi edhe deklaratën e bërë më herët nga ajo që do i hante veshin Edi Ramës. Kryetarja e LSI-së tha se është e paparashikueshme dhe nuk i dihet se çfarë mund të bënte në një moment kur të jetë afër me Edi Ramën.

Në qoftë se do ishit afër Edi Ramës, a do ja hanit me të vërtetë vesin?- e pyeti Besart Kadia.

‘Nuk i dihet. Jam e paparashikueshme. E di ai këtë- tha Kryemadhi’- tha Kryemadhi.