.

Alesia Bami: Të paragjykojnë se je e bukur dhe mendojnë se nuk ke tru


Në studion e emisionit “Shqipëria Live”, ishte e ftuar balerina Alesia Bami. Prej pak kohësh, Alesia është kthyer në një ndër figurat më të dashura për ekranin e “Top Channel”.

Megjithatë, Alesia zbuloi që shpesh dhe është paragjykuar.

“Njerëzit të paragjykojnë dhe duke të parë vetëm si figurë. Të paragjykojnë se je e bukur dhe mendojnë se nuk ke tru”, shprehet Alesia.

“Në fakt njerëzit paragjykojnë dhe duke të parë vetëm si figurë. Të paragjykojnë se je e bukur dhe mendojnë se nuk ka tru. Në fakt e kam ndier më përpara, e kam pasur pak problem pjesën e të shprehurit dhe pak a shumë e shoh që njerëzit kanë ndryshuar opinionin për mua. Në vazhdim do të më njohin akoma më shumë se si jam unë”, tregon balerina./TCH