.

Doli në orarin e shtetrrethimit, përfundon në përrua/ Ndodh në Gjirokastër teksa policia….

                                                                                                                                                             Foto ilustruese
Një 33 vjeçar është rrëzuar në përrua ndërsa ndiqej nga policia pasi qarkullonte gjatë orës së ndalimit të qarkullimit.

Ngjarja ka ndodhur rreth 1 orë më parë në lagjen “Zinxhiria” të Gjirokastrës.

Aktualisht personi ndodhet në spital me dëmtime të lehta në kokë dhe po i nënshtrohet ekzaminimeve./panorama