.

Tani edhe Chiara ka të njëjtën ëndërr që ke ti në shtëpi

Kurrë nuk e kishim menduar se një nga dëshirat më të mëdha, do të ishte të dilnim jashtë, për një shëtitje apo për tu ulur në lokal.E mesa duket, edhe blogerja e njohur italiane, Chiara Ferragni nuk po shpreh dëshira si për udhëtime apo veshje, parash etj.

Dëshira e saj duket kaq e thjeshtë në dukje, por për situatën që vendi po kalon nuk dihet se kur mund të realizohet.
Me një foto duke parë përtej ballkonit shkruan se i mungojnë kohët e arta dhe mezi pret të pijë një gotë vere jashtë kur gjithë kjo të mbarojë.