.

Dhunohet Trejsi Sejdini? Dy të rinj qëllojnë “gangsteren e Elbasanit” brenda mjetit luksoz(Video)

Një video e publikuar ditën e djeshme po qarkullon në mediat sociale, ku shfaqen dy peesona të maskuar, që dhunojnë dikë brenda një makine luksoze.

Ngjarja ka ndodhur në Tiranë, ndërsa pamjet janë publikuar nga “Jeta Osh Qef”, ku thuhet se brenda makinës dyshohet të ketë qenë ish-Miss-i shqiptar, Trejsi Sejdini.

Dyshimet u shtuan kur në rrjetet sociale bukuroshja ka nxjerr foto duke pozuar pikërisht në makinën e shfaqur në video.

Ekskluzive, pamje dhune mes Tiranës/ Të rinjtë rrahin dikë në makinë, dyshohet se ka qenë Trejsi Sejdini on Vidnews.

Por, në të vërtetë, nuk dihet nëse ka qenë Trejsi, vajza që rrihet brenda makinës, apo dikush tjetër.

Kujtojmë që Trejsi Sejdi është një ndër vajzat më të përfolura në shoëbiz-in shqiptar. Shpeshherë ajo është kryefjala e mediave, për shkak të sherreve dhe jetës luksoze, që reklamon në rrjetet sociale, apo edhe lidhjes me një trafikant droge.