.

VIDEO/“Me thon t’drejtën dhe unë nuk i du hiç brekët”, BATUTA e Ramës në “I Love Tropoja”

 

Publikohet traileri i filmit “I Love Tropoja” nga Ermal Mamaqi, një komedi që premton të qeshura pa fund.

Në filmin që do të ketë premierën në 29 Janar në Pallatin e Kongreseve, ka një rol të “mistershëm” edhe kryeministri Edi Rama. Ai shfaqet si lugat me flokë të gjata dhe sy si vampir.

“Me thon t’drejtën edhe unë nuk i du hiç brekët”, është vetëm një nga batutat e Ramës. Enca, Behar Mera, Bujar Asqeriu, Bruno Shllaku janë vetëm disa nga emrat e njohur në film përveç Mamaqit dhe Irgen Çela.

Ndiqeni trailerin e plotë: