.

Ky është këngëtari shqiptar që shpenzoi 300.000 mijë euro vetëm për një makinë

Ramadan Krasniqi (Dani) është një këngëtar shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore qytetare.

Këngëtari ka qënë i ftuar së fundmi në programin ‘Shiko kush luan’ me moderatore Luana Vjollca.
Gjatë rubrikës ‘pyetje – përgjigje’ këngëtari i njohur tha se përveç djalit të tij që çdo i ka qejf makinat luksoze, edhe ai i pëlqen ato, dhe ai ka zbuluar në emision se së fundmi i ka blerë djalit te tij nje Ferrari, që sigurisht ka një çmim marramendës.

Teksa është pyetur për çmimin e Ferrarit, Dani ka zbuluar se ka kushtuar jo më pak se 300 mijë euro.