.

Pas lajmit të divorcit, Rudina Dembacaj beri kete gjest ndaj ish-bashkeshortit dhe na la pa fjale


Aktorja Rudina Dembacaj është prej kohësh në qendër të vëmendjes së lajmeve rozë, e shkak për këtë u bënë zërat për ndarjen e saj nga bashkëshorti.

Fillimisht Dembacaj vendosi të mos komentonte, por pak ditë më parë ajo e pranoi publikisht se ishte në proces divorci që prej muajit qershor.


Por duket se ata ruajnë ende një raport miqësorë mes njëri-tjetrit. Në Isntagram, aktorja ka postuar një foto me ish-bashkëshortin, ndërsa shkruan: “Aleksi çun beqar”.