.

Mungoi ne inagurimin e stadiumit “Air Albana”,ja me ke po e ndjek ndeshjen Presidenti Meta


Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur ta ndjekë nga shtëpia super sfidën Shqipëri-Francë, e cila po luhet në stadiumin e ri, “Air Albania Stadium”.

Ndërkohë që disa portale shkruan se Meta ndodhet në stadium, në krahun përballë tribunës vip, dhe se ka dirigjuar koret kundër kryeministrit, Presidenti ka zgjedhur t’i përgjigjet me ironi, ndërsa poston një foto me macen e tij, Sasha, teksa ndjek ndeshjen nga televizori.

“Me Sashën duke shpresuar!”, shkruan Meta në facebook.