.

FOTO/ Presidenti Meta takon Doris Pack: Një mbështetëse e flaktë e Shqipërisë


Presidenti Ilir Meta me anë të një statusi në “Facebook” ka shpërndarë një foto në takim me eurodeputeten Doris Pack.

Meta shprehet se Pack është një mbështetëse e flaktë e Shqipërisë e ndershme dhe me integritet, siç duam t’i shohim të gjithë përfaqësuesit europianë.

Postimi i Ilir Metës:

Kënaqësi të takohesha sot me Doris Pack, një mbështetëse e flaktë e Shqipërisë, e ndershme dhe me integritet, siç duam t’i shohim të gjithë përfaqësuesit europianë. 🇦🇱🇩🇪🇪🇺