.

‘Me ty fle çdo natë’, zbulohet biseda e Romeo Veshajt me Jonida Maliqin


Prej kohësh Jonida Maliqi dhe aktori i humorit Romeo Veshaj janë një ndër çiftet më të përfolur në media.

Ndonëse më herët dyshja nuk e kanë konfirmuar lidhjen, së fundmi duket se nuk po fshihen më.

Ata publikojnë jo rrallë herë foto në rrjetet sociale, ku shfaqen në prani të njëri-tjetrit.

Së fundmi, dyshja kanë zgjedhur të ndajnë me të gjithë ndjekësit e tyre momentin teksa po bënin shopping.

Ka qenë Romeo që ka filmuar me cellular një video, teksa i ka thënë: Çfarë gjeta o Zot i madh, po me ty fle çdo natë. Dua të të prek! A mund të të prek?

‘Seriozisht e ke ti mo? Si fle me mua çdo natë dhe do të më prekësh, çfarë janë këto?, ia ktheu Jonida e habitur.’Me ty? Hapu moj shoqe’, i tha Romeo dhe tregoi se e kishte me jastëkun.

 

View this post on Instagram

Jonida dhe Romeo😂❤

A post shared by Xing.al (@xing.al) on