.

Video/Roza Lati puth në buzë gazetarin shqiptar, shihni reagimin e tij

 

Kush e mban mend herën e parë kur ajo puthi të ftuarin e saj në emision live? Roza Lati e përsëriti prapë këtë gjë. Këtë herë moderatorja ka puthur gazetarin Ronaldo Sharka.

Pas disa komplimentave që gazetari i ka bërë Rozës dhe emisionit të saj, ajo nuk është përmbajtur duke e puthur Sharkën në buzë.

“Jo për të bërë qejfin se i kam inat këto njerëzit lajkatarë që të marrin me të mira, por goca si ty i duhen më shumë shoëbizit shqiptar dhe jo vetëm. Pa komplekse, me një super guxim. Të kam ndjekur që në fillim, lija punët për të të parë”, u shpreh Ronaldo.

 

 

View this post on Instagram

Na ndiqni në @rtvora | @roza_lati | @why_not_show 😍

A post shared by SHARK (@ronaldosharka) on