.

Vajza çmend rrjetin/ Fytyrën si engjëll, trupin si bishë (Fotot)

Kjo vajzë i ka të gjitha, fyryrën si kukull, dhe trupin si luaneshë. Julia Vins, nga Engels, Rusi, mund të duket si çdo vajzë tjetër simpatike kur e sheh nga fytyra.

Por ajo ka një trup muskuloz dhe arrin të ngrejë pesha deri në 180 kg.Ajo ka tre rekorde botërore për peshëngritje për femra, dhe thotë se djemtë që flasin keq për paraqitjen e fizikut të saj, thjesht e kanë nga zilia.

 

Ajo mban mend kur ishte e vogël, kur të gjithë i thoshin “fytyrë engjëll”. Edhe pse shkonte mirë me mesimë dhe merrej me muzikë e gjëra të tjera, asnjëherë nuk është ndier sikur i përkishte atyre mjediseve, derisa nisi palestrën. Ajo nisi të ushtrohet kur ishte 15 vjeçe, dhe që atëherë është ndier e përmbushur.