.

Shkoder/Aksident i rende,kamionçina përplas biçikletën, 47-vjeçari në gjendje kritike

 

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në vendin e quajtur “Kolaudimi” në Shkodër.

Një person që ecte me biçikletë u përplas nga një kamionçinë. Personi që ishte në biçikletë ka marrë plagë të rënda dhe u dërgua në spital.

Ai është një shtetas 47 vjeçar. Gjendja e tij paraqitet kritike për jetën.