.

Bleona Qereti ka gati projektin më të veçantë, askush më parë nuk kishte bërë një këngë të tillë

 

Komentet negative janë kthyer në një problem shumë të madh për të gjithë, sidomos për personazhet e njohur.

Ata shpesh kthehen në qendër të komentuesve, qoftë edhe për gjërat më të vogla.

Këtij fenomeni nuk i ka shpëtuar dot as këngëtarja e njohur shqiptare, Bleona Qereti, e cila shpesh gjykohet nga ndjekësit e saj.
Duke qenë se Bleona nuk ua kursen përgjigjet, këtë herë ajo ka vendosur t’ua mbyllë gojën një herë e mirë.

Pak minuta më parë këngëtarja ka njoftuar se po punon për një këngë të re e cila mban titullin “Haters”.

“Kënga ime e re do të publikohet në datë 27 shtator. Kam vendosur të flas për një fenomen që është bërë pjesë e jetës së çdo personi që përdor rrjetet sociale, veçanërisht personazhet e njohur. Jo të gjithë ne kemi kurajën të zbulojmë se çfarë është në të vërtetë: Një kancer digjital! Jam duke folur për komentet të mbushura me urrejtje nga njerëz të mjerë, të cilët shumicën e kohës shkruajnë nga llogari fallco duke përdorur WiFi falas. Këta dështakë nuk kanë as kurajën të përdorin emrat e vërtetë dhe kjo është e vetmja mënyrë për të justifikuar dështimin e tyre në jetë duke ju drejtuar gishtin të tjerëve, që në të vërtetë kanë punuar fort për të arritur aty ku janë! P.S: Ju fal të gjithëve, sepse nëse më ndiqni ju jeni fansa”, shkruan Bleona.

 

View this post on Instagram

#HATERS My new single is coming out on September 27th in all the streaming services. So I decided to speak out loud for a phenomenon that has become a part of everyone’s life, who is using the social media – especially #celebrities. But not very many of us have the courage to point it out for what it really is: A #digital #cancer !!! I am talking about the #hating and #bullying #comments of #miserable people which, most of the time, are sent from #fakeaccounts using the free #WiFi‼️ The #losersclub don’t even have the courage to use their #real name, and this is their only way of justifying their own #failure in life by pointing fingers at the others – who actually have worked very hard to be where they are at!!! PS: I forgive you all!!! Because #bitch….. If you are following – YOU – ARE – A – #FAN!!! #bleonaires #letsgo #stopbullying #stop #haters stop #digitalcancer Vendosa te flas per nje fenomen qe eshte kthyer ne #kancer digital!! #bullizmin ! Duhet te gjithe te ndalojme kete fenomen kaq te shemtuar qe fatkeqesisht vjen vetem xhelozia dhe urrejtja e njerezve te vegjel, qe flasin pa fakte e nuk kane kurajon te kerkojne arsyen e deshtimit tek vetja por fajesojne gjithmone dike tjeter per poziten ne te cilen ndodhen momentalisht. ✌🏻#hatersgonnahate

A post shared by Bleona (@bleona) on