.

FOTO/ ‘E zura gruan duke u puthur me…’ Çfarë tha Gjiko që ‘çmendi’ rrjetin?!

Çifti shumë i komentuar në media, Elita Rudi dhe reperi Gjiko, prej disa ditësh kanë nisur pushimet së bashku me djalin e tyre, Zëri.

Familja ka zgjedhur si destinacion Turqinë dhe vazhdimisht kanë ndarë me ndjekësit e tyre foto dhe video nga më të bukurat.Megjithate një koment i Gjikos ne foton ku  Elita  shihej teksa puth delfinin ka’ çmendur’ internetin.

Gjiko ka shkruar në koment me humor ku ka etiketuar imamin e njohur Shefqet Krasniqin :’

‘E zura gruan duke u puthur me delfinin çfarë të bëj?

Po ky koment ka ngjallur shumë diskutime pasi fansat janë vërsulur Gjikos.Mirëpo reperi ka reaguar publikisht duke i sqaruar të gjithë njëherë e mirë.