.

Dorëheqja e Valdrin Pjetrit,Vasili:Po ky Edi Rama ç’pret më?Sa me vone aq me i hidhur do te jete fundi…

 

Nënkryetari i LSI Petrit Vasili me anë të një statusi në “Facebook” shkruan se Valdrin Pjetri iku dhe nuk do të jetë më kryetar i Bashkisë së Shkodrës.

Vasili thotë se ai që duhet të ikë është edhe Edi Rama, pasi përditë po i del boja keq e më keq.

Postimi i Petrit Vasilit:

Ky Valdrin Pjetri iku per turp.

Po ky Edi Rama ç’pret më? Pse e zgjat më kot?

Apo duhet ti dale boja me keq se çi ka dale?

Sa me vone aq me i hidhur do te jete fundi…..