.

I vjedhin gjërat personale, Hadid: Mos shpenzoni para në Mykonos!

 

Supermodelja Gigi Hadid nuk ua rekomandon aspak ndjekësve të saj në “Instagram” pushimet në Mykonos. Në një postim të publikuar së fundmi, Gigi ka treguar se ka rënë pre e vjedhjes pikërisht në ishullin grek.

“Mos e lejoni Intagram-in t’ju gënjejë. Më vodhën! Nuk do të kthehem më kurrë këtu. Nuk ia rekomandoj askujt. Shpenzojini paratë diku tjetër”-ka shkruar ajo, duke mos u zgjatur në detaje.

Megjithatë, babai i saj ka treguar se gjatë kohës që Gigi ka qenë jashtë së bashku me Bella Hadid dhe dy motrat e tjera, shtëpia e tyre me qira është vjedhur. Ai ka bërë me dije se konkretisht janë vjedhur gjërat personale të Gigit dhe Bellas.