.

Hygerta Sako feston ditëlindjen, e besoni dot sa vjeçe bëhet? (FOTO)

 

Ish-Miss Shqipëria 1995, Hygerta Sako, është një nga më të komentuarat në rrjetet sociale.

Ditën e djeshme ajo ka festuar ditëlindjen e saj të 42-të, por vetëm 42 që nuk duket.

“Nuk jam e lumtur sepse bëra 42, jam e lumtur sepse ndihem 24 dhe e mbushur me dashuri”, ka shkruar ajo ndërkohë që shijon ditëlindjen në Vlorë.